banner232

Kırmızı Kamyon ne zaman başlıyor? Kırmızı Kamyon dizisi oyuncuları kim, konusu nedir?

Türkiye'de ilk defa hayata geçecek ve itfaiyecilerin hayatlarını konu alan yepyeni bir dizi geliyor. Başrollerinde Görkem Sevindik ile Ushan Çakır'ın oynadığı Kırmızı Kamyon ne zaman başlayacak en çok merak edilen konular arasında yer alıyor. Dizinin hangi gün yayınlanacağı henüz belli değil. Dizinin hikayesi de şimdiden çok konuşulmaya başlandı. Herkes Kırmızı Kamyon dizisi oyuncularını konuşuyor.

Kırmızı Kamyon ne zaman başlıyor? Kırmızı Kamyon dizisi oyuncuları kim, konusu nedir?

Kırmızı Kamyon dizisi ne zaman başlayacak herkes bunu konuşuyor. Dizinin yeni tanıtımları geldikçe herkes dizinin ne zaman başlayacağını da sorguluyor. Kırmızı Kamyon dizisi yayın günü henüz belli olmadı.

Öte yandan diğer kanallardaki dizilerin günleri düşünüldüğü zaman Show TV'de her dizinini bir kanalı var. Show TV'de reyting sisteminde tutulmayan diziler pek ekranda yer almıyor. Kanal yönetimi gününü sağlam seçmesi gerekiyor. Dizinin yayın günü ve tarihi henüz kesinleşmedi

Şimdi Kırmızı Kamyon dizisi  akıbeti ne olacak nasıl ilerleyecek merak konusu. Dizinin ilk bölümü de merakla bekleniyor. 

KIRMIZI KAMYON DİZİSİ

2021 yılının en iddialı projesi “Kırmızı Kamyon” dizisinin merakla beklenen ilk görüntüsü yayınlandı.

Başrolünde Görkem Sevindik ile Ushan Çakır yer aldığı “Kırmızı Kamyoni” için geri sayım başladı. Yakında Show TV ekranında izleyiciyle buluşacak olan dizinin ilk afişi izleyiciyle buluştu. Tanıtım afişinde bir itfaiyecinin yangınla mücadelesi görülüyor.

''KIRMIZI KAMYON DİZİSİ'' DİZİSİNİN KONUSU
Başrolünde Görkem Sevindik ile Ushan Çakır yer aldığı dizide itfaiyecilerin yangınla mücadelesinin sürecini konu alıyor. Kırmızı Kamyon dizisinin hazırlıkları tüm hızıyla hazırlıklara başladı.

Eğer planlamalarda bir değişiklik olmassa Görkem Sevindik ile Ushan Çakır'ı muhtemelen itfaiyeci karakteriyle izleyeceğiz.

Güncelleme Tarihi: 06 Ocak 2021, 22:23
YORUM EKLE
YORUMLAR
Eren
Eren - 10 ay Önce

Muhteşem bir dizi bekliyoruz... Show güzel diziler yapar, bu da güzel olur inşAllah..

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.