TRT 1'in Ferhat Eşsiz'in patronu olduğu Köprü Film imzalı dizisi ''Gönül Dağı' 'ndaKenan ve Elif'in nişan merasimi için yarım saat televizyon ekranlarında gözüken Mahut Tuncer'in alacağı fiyat hekesi şaşırttı.

Gönül Dağı dizisi TRT1 ekranının en başarılı işlerinden biri olarak öne çıkıyor. Cumartesi akşamı yayınlanacak olan dizinin yeni bölümleri merakla bekleniyor. Başrollerini Berk Atan, Semih Ertürk ve Cihat Süvarioğlu'nun paylaştığı dizi şu ana kadar 77 kez karşımıza çıktı.

Selahattin Paşalı'nın dönüşü muhteşem olacak! O diziyle el sıkıştı Selahattin Paşalı'nın dönüşü muhteşem olacak! O diziyle el sıkıştı

Dizinin hikayeleri müthiş bir eğlence sunuyor ve her bölümde farklı duygu ve eğlenceler yaşatarak milyonlarca insanı etkiliyor.

Gönül Dağı 77. bölümde ekrana Hayranların merakla beklediği nişan törenine Mahmut Tuncer katıldı. Sevilen şarkıcı, dizinin sadece bir bölümünün yayınlanmasının ardından hayranlarıyla buluştu. Şarkıları ve esprileriyle herkesi ekran başında tutmayı başaran Mahmut Tuncer, diziye kısa süreli konuk olarak aldığı fiyat karşısında şaşkına döndü.

19 Kasım Cumartesi günü yayınlanan 77. bölümde birbirinden eğlenceli sahnelere şahit olduk. Sevenlerin merakla beklendiği nişan törenine ise Mahmut Tuncer katıldı. Sevilen şarkıcı, sadece 1 bölüm olarak sevenleri ile dizide buluştu. Şarkıları ve espirileri ile herkesi ekran başına kilitlemeyi başaran Mahmut Tuncer, kısa süreli konuk olduğu dizide aldığı ücret ise herkes tarafından şokla karşılandı.

ALACAĞI FİYAT GÜNDEM OLDU

Kişiliği ve şarkılarıyla aranan ünlü şarkıcı, Türkiye'nin ilgiyle izlediği ve merakla beklenen dizinin sadece bir bölümünde yer almayı gündemine almıştı. Mahmut Tuncer'in dizide ne kadar fiyat alacağı ise merak konusu oldu. Şarkılarıyla hem beyazperdeyi hem de Gedelli Kasabası'nı heyecanlandıracağı bildirilen Mahut Tuncer, yarım saat kaldığı diziden ortalama 20 bin lira aldığı öne sürüldü.

(Kaynak: Yasemin.com)