Lütfi Bilmen'in cenazesi, Abdulhamithan Camii'nde düzenlenen öğle namazını müteakip toprağa verilmek üzere bugün defnedildi. Ailesi, yakınları, iş arkadaşları ve sevenleri, cami avlusunu doldurarak Bilmen'e son görevlerini yerine getirdi.

Lütfi Bilmen, Yaşar A.Ş'de uzun yıllar boyunca başarılı bir kariyer sürdürdü ve şirketin büyümesine ve gelişimine önemli katkılarda bulundu.

LÜTFi BiLMEN KiMDiR?

bil11

Lütfi Bilmen, Türk iş dünyasında tanınmış bir iş adamı ve girişimcidir. Kendisi, Mado markasının uluslararası arenada başarılı bir şekilde tanıtılmasına ve dünya çapında dondurmanın yaygınlaşmasına katkı sağlamıştır. Aynı zamanda, Ak Parti'nin kuruluş döneminde kurucu il yönetim kurulu üyeliği gibi siyasi alanda da aktif bir rol üstlenmiştir.

bil2

Lütfi Bilmen, Türkiye'nin önde gelen şirketlerinden biri olan Yaşar Holding'in bir parçası olarak Yaşar Dondurma'nın üretim ve geliştirme genel müdürü olarak da görev yapmıştır. İş dünyasındaki liderlik yetenekleri ve vizyoner yaklaşımıyla tanınırken, aynı zamanda toplumsal sorumluluk projelerine aktif katılım göstermiş bir gönül insanı olarak bilinir.

Kahramanmaraş'ın kültür elçisi olarak da anılan Lütfi Bilmen, hem iş dünyasındaki başarılarıyla hem de toplumsal katkılarıyla tanınan bir isimdir.

Kanal Maraş olarak Hakkın rahmetine kavuşan merhum Lütfi Bilmen'e yüce Allah’tan rahmet, kederli ailesine sabırlar diliyoruz 

LÜTFİ BILMEN (60)
ASLEN FEVZİPAŞA MAHALLESİNDEN OLUP YAMAÇTEPE MAHALLESİNDE OTURAN FATMA VE MERHUM ALİ BİLMEN İN OĞLU  FERRUH KOCABAŞ IN DAMATI FARUK BAHADIR, MİSLİNA, VE ABDULLAH BİLMEN İN BABALARI, ŞEREF - MURAT- MEHMET BİLMEN  VE MÜRÜVVET ŞAN IN AGABEYLERİ LÜTFİ BİLMEN RAHMET-İ RAHMANA KAVUŞMUŞTUR ALLAH C.C RAHMET EYLESİN 

Ana adı: FATMA
Baba adı:ALİ
Doğum tarihi:1963
Vefat tarihi:23.10.2023
Defin tarihi:24.10.2023
Defin yeri:ÜNGÜT MEZARLIĞI
Cenaze kaldırma saati:Öğle Namazına Müteakip
Cenaze kaldırma yeri:ABDULHAMİTHAN CAMİİ
Cenaze yakını:ŞEREF BİLMEN (05322280121)
Taziye adresi:KMBB BİNEVLER TAZİYEEVİ