UEFA Avrupa Ligi E Grubu 5. maçında Lokomotiv Moskova, sahasında Lazio ile kozlarını paylaşacak. Temsilcimiz Galatasaray'ın lider konumda bulunduğu grupta iki takım da kazanmak istiyor.

Lokomotiv Stadyumunda saat 20:45'te başlayacak karşılaşmayı Artur Soares Dias yönetecek. Maç, EXXEN ekranlarında canlı yayınlanacak. 

LOKOMOTİV MOSKOVA LAZİO CANLI İZLE

Her iki takımı sevenlerin takip ettiği kritik maç öncesi karşılaşma ile ilgili gelişmeler vatandaşlar tarafından takip ediliyor. Mücadeleyi canlı olarak izlemek isteyen bireyler Lokomotiv Moskova Lazio maçı saat kaçta hangi kanalda yayınlanacak? Sorusuna yanıt arıyorlar. Özellikle canlı yayın bilgilerini de merak eden bireyler, karşılaşmayı canlı olarak izlemek için araştırmalara başladılar.

LOKOMOTİV MOSKOVA LAZİO MAÇI SAAT KAÇTA? LOKOMOTİV MOSKOVA LAZİO HANGİ KANALDA?

Futbolseverler tarafından oldukça ilgi ile takip edilen Lokomotiv Moskova Lazio karşılaşmasını yine milyonlarca insan ekran başından takip edecek. Ülkemizde de rağbet gören bu heyecanlı maçlar için araştırmalar sürüyor. Peki, Lokomotiv Moskova Lazio maçı saat kaçta hangi kanalda yayınlanacak? Bütün detayları huzurlarınızda aşağıya bakabilirsiniz...

LOKOMOTİV MOSKOVA LAZİO  MAÇI SAAT KAÇTA?

Karşılaşma Türkiye saati ile 20:45'te yayınlanacak.

LOKOMOTİV MOSKOVA LAZİO MAÇI HANGİ KANALDA?

Geceye damgasını vuracak olan Lokomotiv Moskova Lazio maçı öncesi karşılaşmanın hangi kanalda yayınlanacağı resmen belli oldu. Yayıncı kuruluşu her zaman olduğu gibi yine Acun Ilıca'nın sahip olduğu EXXEN platformunda olacak.

Bilindiği üzere iki takım arasında oynanan son maçı Lazio 2-0 kazanmıştı.

Karşılaşmayı izlemek için tıklayın.