Yayınlandığı günlerde damgasını vuran ve Türk televizyonunun en sevilen dizileri arasına giren absürt komedi türündeki Leyla ile Mecnun dizisi gündemdeki yerini korumaya devam ediyor.

Dizinin zamansız bitmesiyle de gündem ve efsane gibi yoğun ilgiyi üzerine çekmiş ve Ali Atay, Onur Ünlü ve Serkan Keskin öncülüğünde "Leyla The Band" müzik grubu için bir isim oluşturmuş ve ardından senaristi Burak Aksak, dizi finali ile aynı isimde bir kitap yayınladı. Sonunda ilgi azalmadı, tam tersine başarılı televizyoncu Acun Ilıcalı bunu da göz ardı etmedi, Exxen platformu için tüm ekibi topladı. Bu karar, tüm Leyla ve Mecnun hayranları için bir hediye olarak görüldü ve çok sevindi ve takdir edildi.

Bunalım çağımızın en vazgeçilmez dizisi Leyla ile Mecnun'un yeni dizisi arkadaş diyalogları ve ikili diyaloglarda dizilerine damgasını vurmuş, gerçek hayatta Erdal Bakkal'ı es geçen hayranları heyecanla bekliyor. 

İskenderiyle,Erdal Bakkalıyla, İsmail Abisiyle ve hırsız Yavuzu ile hayatımızda hayal kahramanı yaratan dizi resmen bir Türk başarısıydı. Bu kadar uyarlama dizi yanında ender orijinal Türk yapımı dizi biten bölümleri ve dağılan grubu ile hala gönüllerde ayrı bir yerde tutulurken ve farklı kanallarda tekrar bölümleri ve klipleri izlenme rekorları kırarken Exxen TV’de de beklenen ilgiyi görmüştü.

Leyla İle Mecnun Hakkında Son Durum Ne? Yeni Bölümler Ne Zaman?

Dizi hayranlarının, dizinin Exxen platformunda yayınlanıyor olması ilk günden itibaren kısa sürecek tereddütü ile yaklaştığı dizi için yeni bir karar alındı.

Dizi hayranlarının korktuğu gibi kısa sürmeyecek çünkü en az 60 bölüm olarak çekilmesine karar verildi. İkinci sezon çekimlerinin bitirilip montaja başlandığı dizi için üçüncü sezon hazırlıkları başlamış durumda.

Exxen Platformunun en önemli pazarlama malzemelerinden biri olan Leyla ile Mucnun’un ikinci sezon bölümlerinin Ocak 2022’de gösterime gireceği de alınan bilgiler arasında.