7'den 70'e herkesin hafızasına kazınan Kılıbık filmi ilgiyle izlenmeye devam ediliyor. Filmde Kamil'in oğlu Erol hangi ünlü oyuncunun kardeşi çıktı. Duyunca çok şaşıracaksınız.

Türk sinema tarihinin efsane oyuncularından biri olan Kemal Sunal'ın unutulmaz filmi Kılıbık, karakterlerini canlandırdığı oyuncular dikkat çekiyor.

1983 yapımı Kilibik filminde Erol'u oynayan liseli çocuğun kim olduğunu duyunca çok şaşırdı.

Selahattin Paşalı'nın dönüşü muhteşem olacak! O diziyle el sıkıştı Selahattin Paşalı'nın dönüşü muhteşem olacak! O diziyle el sıkıştı

Filmde Erol karakterini canlandıran Günay Girik, uzun yıllardır gözlerden uzak bir hayat sürdürüyordu. Yıllar sonra ortaya çıktı.

Öte yandan Yeşilçam'ın unutulmaz filmi Kılıbık'ta 'Erol' isimli bir genci canlandıran Günay Girik, usta oyuncu Fatma Girik'in kardeşi çıktı.

gunay-girik1

Türk sinemasının efsane isimlerinden Fatma Girik'in küçük kardeşi Günay Girik, 80'li yıllarda birçok filmde rol alan oyuncu, yavaş yavaş sektörden emekli oldu.

gunay-girik3

Fatma Girik, kardeşi Günay Girik'i Bodrum'daki evinde ağırlamıştı ve o anları Instagram hesabından takipçileriyle paylaşmıştı.

gunay-girik2

KILIBIK FİLMİ

Evli ve iki çocuk babası olan Kamil, borçlu olduğu orta sınıf bir vatandaştır ve kiraladığı evin sahibiyle sık sık anlaşmazlıklar yaşamaktadır. Yine kılıbık olan Kamil, karısının aşırı harcamaları ve bitmeyen talepleri yüzünden hayatından bıkmıştır. Düşman Müslümanlar tarafından evinden kovmak için işkence görmekten bıkan Camille, onu şikayet etmek için polise başvurdu. Kılıbık Kamil, yanlış anlaşılıp ünlü cani Kara Bela'ya benzetildiğinde ilginç bir olay yaşanır.

gunay-girik4

KILIBIK FİLMİ NEREDE ÇEKİLDİ?

Kılıbık filmi İstanbul'un Sarıyer ilçesine bağlı Reşitpaşa Şirin Sokak'ta çekildi.