Yeni dönemde baştan aşağı yenilenen tasarımını ziyaretçilerinin beğenisine sunan Kanal Maraş haber sitesine, okurlarından tam not geldi. İçeriğe ulaşım kolaylığı, doğru ve hızlı haber, yalın dil kullanımı, okuyucuyu yanıltmayan başlıklar ile Kanal Maraş yükselen başarı grafiğini artırmaya devam ediyor.

Kendi ürettiği içerikleri, özgün yazıları ile gündemi belirleyen kanal olarak anılan Kanal Maraş aynı zamanda Kahramanmaraş'ın en çok izlenen video sitesi .

Gündemin an be an takip edildiği, en güvenilir mecralardan biri haline gelen Kanal Maraş sosyal medya hesapları ile de büyük bir takipçi kitlesine sahip.

Hesaplarda, en güncel haberlerin yer almasının yanı sıra, Kanal Maraş canlı yayınında konuşulan her şey, görüntüler ile birlikte anında paylaşılarak yayını takip edemeyen izleyenler için adeta bir program akışı halini alıyor.

İLK ORTAK YAYIN

Geçtiğimiz günlerde Gaziantep medyasının sevilen uydu kanalı Gaziantep Olay TV ile ortak yayın anlaşmasına varılmıştı. Bu anlaşmayla birlikte karşılıklı programlar yapılacağı vurgulanmıştı. İlk ortak yayın ise 30 Kasım Salı günü 'Gün Ortası' programıyla oldu.

Gündemde hem Gaziantep'in hem de Kahramanmaraş'ın yanı sıra Türkiye'de yaşanan olaylar konuşuldu.

YAYINLAR DEVAM EDECEK

Kanal Maraş'ın yaptığı tüm canlı yayınlar ortak olarak Gaziantep Olay TV'de yayınlanmaya devam edecek. Yine aynı şekilde Gaziantep Olay TV'nin yaptığı canlı yayınlar ise Kanal Maraş'ta yayınlanarak izleyicilerle buluşacak.

GAZİANTEP OLAY TV Frekans Ayarı Nedir? (Şifresiz)

Gaziantep Olay TV Frekansı ayarı 12264, Sinyal oranı 27500, Polarizasyon yönü V (Vertical) şeklinde ayarlamanız gerekiyor. Aşağıda daha iyi anlaşılması için sizlere tane tane aktarıyoruz.

Kanal    :    GAZİANTEP OLAY TV
Paket    :    GÜÇ TELEKOM T415
Frekans    :    12264
Polarisazyon    :    V - Dikey
Kapsama    :    Batı
SR    :    27500
FEC    :    5/6
Video-PID    :    
Aaudio-PID    :    
Uydu    :    T4A
Şifre    :    Şifresiz

Gaziantep Olay TV kanalını izleyebilmeniz için çanak anteninizin Türksat 4A uydusunda HD paketli ayarlı olması gerekmektedir.