Kahramanmaraş'ta polisler, gasp ihbarı üzerine gittikleri evde ateş açıldı. Saldırıda 3 polis yaralandı. Özel harekat ekipleri eve operasyon düzenledi, bir zanlı öldürüldü biri yakalandı. Kaçan şüpheliler ise aranıyor.

Kahramanmaraş'ta gasp ihbarı üzerine gittikleri evde silahlı saldırıya uğrayan 3 polis yaralandı.

Kahramanmaraş'ta otomobilin yayaya çarptığı kaza güvenlik kamerasında Kahramanmaraş'ta otomobilin yayaya çarptığı kaza güvenlik kamerasında

Sabah saatlerinde il emniyet müdürlüğüne gelen bir kişi, gasbedildiğini, ardından da darbedilerek alıkonulduğunu iddia etti.

Söz konusu kişinin ihbarı üzerine Divanlı Mahallesi Hayrettin Dede Caddesi'ndeki bir eve soruşturma için giden ekipler, kapıyı açan şüphelilerin silahlı saldırısına uğradı. Saldırıda 3 polis memuru yaralandı.

Bunun üzerine bölgeye Özel Harekat Şube Müdürlüğüne bağlı ekipler de sevk edildi. Düzenlenen operasyonda 1 zanlı öldü, 1 şüpheli yakalandı. Kaçan 1 şüphelinin yakalanması için çalışmalar sürüyor.

EKİPLER DİDİK DİDİK ARIYOR

Polis ekipleri Onikişubat İlçesi'ne bağlı Hayrullah Mahallesi'nde çeşitli bölgeleri abluka altına alarak zanlıyı didik didik arıyor.