Kahramanmaraş’ta Beslenme ve Diyet Danışmanlık Merkezi bu gün kurdele kesme töreni ile birlikte hizmete açıldı.

Diyetisyen Hatice Özdemir’e ait ofisin açılışına Vali Mükerrem Ünlüer, Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Fırat Görgel, protokol üyeleri ve çok sayıda yakınları katıldı.

Kahramanmaraş Valisi Mükerrem Ünlüer, “Kahramanmaraş'ımıza yeni bir tesis kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bugün hizmete açtığımız tesis daha çok sağlığı, sağlıklı yaşamı ilgilendiriyor. Kıymetli bir kardeşimizin kızı bu işe ön ayak oldu, kendisini yürekten tebrik ediyoruz. Kadınlarımızın müteşebbis olmasından büyük bir mutluluk duyuyoruz. İnanıyoruz ki Kahramanmaraş'a onlar ellerini vurduktan sonra da daha hızlı kalkınacaktır, daha güzel olacaktır. En kısa sürede de hizmet almak için gelelim diyoruz hepinizi sağlıklı yaşama ihtiyacı var” ifadelerini kullandı.

Açılış sonrasında açıklamalarda bulunana AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Fırat Görgel, “Öncelikle Hatice kardeşimizi tebrik ediyoruz. Diyetisyen merkezi anlamında çok güzel bir iş yeri yapmış. Artık bu mesleklerin böyle profesyonel koşullarda, hijyenik bir şekilde yapılması bizleri sevindiriyor. Çünkü gerçekten önemli meslekler. Bilinçli kişiler tarafından hijyenik koşulları uygun yerlerde yapılması hepimiz için önemli Hatice kardeşimizin iş yerinin de bu koşullara uygun olduğunu gördük bu gün. Hem kendisine hem şehrimize hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Beslenme ve Diyet Danışmanlık Merkezi Hürriyet Mahallesi, Kuzey çevre yolu bulvarı, Doğuşpark sitesi A Blok Kat:1 Daire No:2 konumunda hizmet vermeye başladı.