Kahramanmaraş'ta her geçen gün halkın tepkilerini üzerine çeken ve AK Partinin oy kaybetmesine sebep olduğu öne sürülen Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör'e, Yılmaz Terliksiz isimli bir esnaf, Alparslan Türkeş Bulvarı üzerindeki kaldırım yol çalışmasını yerinde incelemeye davet ediyorum diyerek "Yazıktır günahtır bunlar bizim paralarımız ile yapılmıyor mu" deyip isyan etti.

Yerel seçimler öncesi vatandaşlara büyük vaatler veren, çeşitli yalanlarla göz boyayan Hayrettin Güngör'e vatandaşlardan tepki yağıyor. Kahramanmaraş'ın ilçesi Onikişubat'tan, KMBB Başkanı Hayrettin Güngör'e bir esnaftan tepki geldi.

Alparslan Türkeş Bulvarı üzerinde başlayan yol ve kaldırım çalışmaları çileye dönüşürken, Kahramanmaraş esnaflarından Yılmaz Terliksiz, KMBB Başkanı Güngör'e sosyal medya hesabından veryansın etti.

"GELİN BİR BAKIN HALK MEMNUN MU?"

"Sayın Hayrettin Güngör’ün kişiliği insanlığı ile problemim yok, problem belediyeciliği ile. Ya insan yaptığı projenin başında ortasında sonunda kontrol mekanizmasını kullanmaz mı? Gelip orada olup bitene bakmaz mı, yapılan doğruyu yanlışı incelemez mi? Ya evde yemekte yapsanız üç beş dakikaya yemeği kontrol edersiniz dibine yanmasın diye. Sayın Güngör ya bir gelin yapılan işte sıkıntı var mı, halk memnun mu, işler doğru düzgün yapılıyor mu? Sayın il başkanım sayın vekiller sizi Alparslan Türkeş Bulvarı üzerindeki kaldırım yol çalışmasını yerinde incelemeye davet ediyorum. Ya yazıktır günahtır bunlar bizim paralarımız ile yapılmıyor mu? Belki birileri sizin üstünüze oynuyor size kumpas kuruyor, halkı size düşman etmeye çalışıyor. Ya gelin bir halkın içine girin şehir üç beş caddeden ibaret değil. Sayın siyasiler bakın Maraş küsüyor size. Halkın dilinde Mahirciler Celalettinciler diye söylemler var biz sizi birbirinize düşman olun diye seçmedik. Şehrimize hizmet edin sorunlarını giderin şehrin kalkınmasında ileriye taşınmasında rol oynayın diye seçtik. Yazıktır günahtır kaybeden siz değil Kahramanmaraş olur. Gelin bu serzenişe kulak verin ben halkın içinden bir vatandaşım ama herşeyi duyuyor biliyor bu halk demedi demeyin saygılar hepinize. Sayın Güngör sizi de bulvarımıza bekliyoruz."

54645654