AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanlığı tarafından partiye kuruluşundan bu yana hizmet verenlerin katıldığı “Vefa İftarı” programı düzenlendi. Bir otelde düzenlenen programda görkemli iftar sofrası dikkat çekti.

279206197_3191987014415336_7407557449436478755_n

“Vefa İftarı” programına Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, AKP Grup Başkanvekili Mahir Ünal, AKP Kahramanmaraş İl Başkanı Fırat Görgel’in yanı sıra partinin Kahramanmaraş Milletvekilleri, il ve ilçe başkanları, belediye başkanları, eski milletvekilleri ve çok sayıda davetli katıldı.

marasta-akplilerin-iftar-sofrasi_1

Sosyal medya kullanıcıları, Erdoğan'ın önceki günkü sarf ettiği "Bazı kesimlerde şükürsüzlük, tatminsizlik aldı gidiyor" sözlerine atıf yaparak iftar masasını eleştirdi.

marasta-akplilerin-iftar-sofrasi_3

Sosyal medya kullanıcıları, ''Alım gücümüzde bir miktar azalma olduğunun fotoğrafı. Masanın ortası boş kalmış.', Donatılmış sofralar israftır. Doyabileceğinizden fazlası, başkasının hakkıdır.' ve 'Öğrenci evinde 'menemene sucuk koymuşlar' diye aşağılayan Mahir Ünal doydu mu karnın bari'' gibisine yorum yaparak tepkilerini dile getirdiler.

marasta-akplilerin-iftar-sofrasi_3

ak-parti-kahramanmaras-iftar-sofrasi