Perşembe Kahramanmaraş'ta okullar tatil mi? Yurdu etkisi altına alan kar yağışı Kahramanmaraş'ı da etkilemeye devam ediyor. Binlerce öğrenci "22 Aralık Perşembe Kahramanmaraş'ta kar tatili olacak mı?" sorusunu soruyor. İşte detaylar.

22 Aralık Perşembe Kahramanmaraş'ta okullar tatil mi? Yoğun kar yağışı ile birlikte binlerce öğrenci ve veli "Kahramanmaraş'ta yarın okullar tatil mi?" sorusunun cevabını aramaya başladı. Peki, Kahramanmaraş Valiliği kar tatili açıklaması yaptı mı? Meteoroloji Genel Müdürlüğü yaptığı açıklamada kar yağışının Kahramanmaraş'ta etkisini artıracağını belirtti. Gözler il valiliği tarafından yapılacak olan kar tatili açıklamasına çevrildi. Ayrıntılar ve tüm gelişmeleri haberimizde bulabilirsiniz.

Kahramanmaraş'a yapılacak yeni stadyum ihalesine yine kimse katılmadı Kahramanmaraş'a yapılacak yeni stadyum ihalesine yine kimse katılmadı

Bununla birlikte Kahramanmaraş'ın Elbistan, Afşin, Onikişubat, Dulkadiroğlu, Pazarcık, Göksun, Andırın, Çağlayancerit, Türkoğlu, Nurhak ve Ekinözü İlçelerinde okullar tatil edildi mi? sorusu sıkça araştırılmaya başlandı.

KAHRAMANMARAŞ'TA YARIN OKULLAR TATİL Mİ? 

Kahramanmaraş Valiliği veya İl-İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından perşembe günü için kar tatili açıklaması yapıldı mı? Bazı ilçelerde etkisini artırarak sürdüren kar yağışı hayatı olumsuz etkilemeye devam ediyor. Belediye ekiplerinin yoğun kar mesaisi ile ana yollar açıldı ve trafik akışının normal seyrinde devam etmesi sağlandı.

KAHRAMANMARAŞ 22 ARALIK PERŞEMBE OKULLAR TATİL Mİ?

Kahramanmaraş’ta okulların tatil olup olmadığına ilişkin bir karar alınmış değil.