Türkoğlu Şekeroba Millet Bahçesi çalışmalarını 1 yıl sonra yeniden yerinde inceledik

Türkoğlu Belediyesi tarafından yapımına devam edilen Millet Bahçesi projesi kapsamında Şekeroba mahallesi bölgenin cazibe merkezi olması yolunda adım adım ilerliyor.

Türkoğlu Belediyesi tarafından 1 yıl önce yapımına başlanan ve bitme aşamasına gelen Millet Bahçesi projesi, Şekeroba mahallesi bölgenin cazibe merkezi olması yolunda adım adım ilerliyor.

İçerisinde yarı olimpik yüzme havuzu, taziye evi, büfeler, yürüyüş ve bisiklet yolları, oyun grupları ve fitness aletleri, kamelyalar ile binlerce ağaçların bulunduğu 400 dönümlük millet bahçesi projesinin tamamlanması ile birlikte bölgenin kalbi Türkoğlu’nda atacak.

HERKES YAPILAN HİZMETLERE MİNNETTAR

Kanal Maraş ekibi olarak 24 Ağustos 2020 yılında yerinde gözlemlediğimiz çalışmaları 1 yıl sonra yeniden yerinde gözlemleyerek yapılan hizmetlerin ne aşamada olduğunu gördük. Mahalle halkının takdir ettiği bu hizmetleri kazandıran Türkoğlu Beelediye Başkanı Osman Okumuş'a duyulan sevginin kat be kat arttığı özellikle çoçukların sevinçleri ve yapılan güzel projeye duydukları mutluluklar gözlerde okunuyordu.

Misafir bir çoçuğun bile ''geçen sene geldiğimde çalışmalar yeni başlamıştı. Bu sene çok güzel olmuş'' cümlesi herşeyi özetlemeye yetti.

Güncelleme Tarihi: 25 Ağustos 2021, 16:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.