Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KMTSO) 15’inci Olağan Meclis Toplantısı gerçekleştirildi. Toplantı sonrasında açıklamalarda bulunan Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fırat Görgel, "Bugün burada olmaktan ben de çok mutlu oldum açıkçası. Yönetim kurulu üyelerimize, tüm Meclis üyelerimizle Kahramanmaraş’ı konuşma fırsatı bulduk.

Onların merak ettikleri şeyler vardı onları cevaplamaya çalıştık. Kahramanmaraş'ta Bundan sonraki süreçte ilgili neler yapabiliriz onları istişare etme fırsatı bulduk. Sık sık katılacağız davetleri mutlaka icabet edeceğiz. Çünkü KMTSO'nun vizyonu Kahramanmaraş'ın gelişimi açısından çok çok önemli.

Burada Kahramanmaraş'a getireceğimiz her türlü yatırımla beraber hareket edeceğiz. Bunları da beraber istişare etmeye fırsatı bulduk, amacımız tek yani Kahramanmaraş’ı Her anlamda çevresiyle, inşasıyla, imarıyla, sanayisiyle, sporuyla Her anlamda geliştirebilmek. O an yani Her anlamda niteliğini artırabilmek.

Ben burada çok güzel bir işbirliği yapabileceğimizi düşünüyorum Bu dönem itibariyle. Ben tüm desteklerinden dolayı Hanifi Başkanıma hem Mustafa başkanım çok çok teşekkür ediyorum" dedi.

Editör: Haber Merkezi