banner232

Suriyeli kadının sözleri izleyenleri çileden çıkarttı

Ankara'da YouTube üzerinden yayınlar yapan 'Ortaya Karışık' isimli kanal Suriyeliler ile ilgili yaptığı sokak röportajı sosyal medyada gündem oldu.

Ankara’da bir sokak röportajına dahil olan Suriyeli sığınmacı kadın adeta açtı ağzını yumdu gözünü. Ortaya Karışık isimli YouTube kanalının bir kadına mikrofon uzattığı röportajda vatandaş geçim derdinin en büyük sorun olduğunu söylerken, Suriyelilere harcanan 40 milyar doları da hatırlattı.

Oradan geçen ve Suriye konusunun konuşulduğunu duyan bir Suriyeli sığınmacı kadın ise röportaja dahil oldu.

Kendilerine ödenen paranın Avrupa’dan geldiğini savunan kadın, 40 milyar dolar tartışmalarına ise sessiz kaldı. Aldıkları sosyal yardımları inkar etmeyen kadın Kızılay kartıyla kili başı 140 TL aldıklarını dile getirdi.

"SONUNUZ SURİYE GİBİ OLUR"

Suriyeli kadın devamında ise çarpıcı sözlere imza attı. Türkiye’de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kıymetinin bilinmediğini savunan kadın, “Sonunuz Suriye gibi olur” ifadelerini kullandı.

Suriyeli sığınmacı sözlerine ise çevredeki vatandaşlar itiraz etti. Yer yer sinirlerin gerildiği röportajda, vatandaşlar “Sizin gençleriniz burada geziyor bizim evlatlarımız sizin yüzünüzden şehit oluyor” dedi.

Suriyeli sığınmacı kadın ise, “Benim suçum mu çocuklarınızı ben mi gönderiyorum, onu gidip Erdoğan’a” sorun diyerek tepki gösterdi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Avrasya
Avrasya - 5 ay Önce

Def olsun Avrupa'ya gitsin işgal etmesinler memleketi onlar yüzünden hali harap herkesin işsizlik vergi ödemeden esnaflık ev kiraları da arttı onlar yüzünden. Def olsun gitsinler esatta af çıkarmış ne bekliyorlar.

Mahmut
Mahmut - 5 ay Önce

Daha iyi günler ver mehteri ver ekmek su yemek ver bide laflara bak haram zehir zıkkım olsun içimize sokanlara o kadar şehit ver burda süslü süslü gezsinler diye laflara bak

vatandaş
vatandaş - 5 ay Önce

yardım alamamış haliyle mankenler gibi giyinmiş nankörler
Rabbim devletimize milletimize zeval vermesin inşAllah

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.