Kahramanmaraş Menzelet Barajında üzen olay!

Kahramanmaraş'ın turizm alanında parlayan yerlerinden biri olan ve yapısı, eşsiz güzelliği itibariyle doğa harikası konumunda bulunan Menzelet Barajında dün gurbetçi aileyi üzen bir olay yaşandı.

Kahramanmaraş Menzelet Barajında üzen olay!

Alınan bilgi ve iddialara göre, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından işletilen Menzelet Mesire Alanındaki tekneye iniş ve biniş yerinde merdiven olmadığı için kayalıklardan Almanya'da yaşayan Kahramanmaraşlı gurbetçi 57 yaşındaki Sevgi Aycan feci şekilde düşerek kayalara çarptı. Yakınları tarafından  haber vermesi üzerine olay yerine sevk edilen 112 Sağlık ekipleri tarafından ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldı.

Yaralanan kişinin ablası olduğunu belirten Serpil Erşan Kazancı yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;

"Belediyenin büyük ihmali yüzünden az kalsın ablam canından oluyordu. Böyle bir yerde ambulans veya sağlık görevlileri bulunması gerekmiyormu? Bu ne iş tekneye binmek için kayalıklardan illaki birileri düşüp yaralanmasımı veya canından olmasımı gerekiyor. inşallah en kısa zamanda önlem alınırda başka canlar zarar görmez."

Jandarma ekipleri olayla ilgili soruşturma başlattı.

Güncelleme Tarihi: 15 Ağustos 2019, 10:27
YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.