Genç Müsiad Kahramanmaraş Şube Başkanı Ünal Çimen'in görevine son verildi!

Genç Müsiad Kahramanmaraş Şube Gençlik Kurulu Başkanı Ünal Çimen, Genel Merkez Yerel Üst Kurul Başkanı ve Gençlik Kurulu Genel Başkanı tarafından görevden alındı.

Genç Müsiad Kahramanmaraş Şube Başkanı Ünal Çimen'in görevine son verildi!
banner150

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Kahramanmaraş Şube Gençlik Kurulu Başkanı Ünal Çimen görevden alındı.

MÜSİAD Kahramanmaraş Başkanı Sami Kervancıoğlu'nun konuya ilşkin yaptığı açıklamada;

"Her fırsatta ifade ettiğimiz gibi, güçlü Türkiye yolunda, yerel ve global ölçekteki saha yaygınlığı, sektörel yetkinliği, üye sayısı ve profil zenginliği, geniş nüfuz alanı ile, her zaman, her koşulda milletinin ve devletinin hizmetinde olan MÜSİAD, Kültürel Gelişim ve Kişisel Gelişim amaçlarına bağlılık esasları çerçevesinde karar alma zorunluluğu hasıl olmuştur.

Görevi "Yüksek ahlâk ve yüksek teknoloji" anlayışıyla, MÜSİAD tecrübesinden edindiği birikimi genç girişimci ve yöneticilere aktarmak, toplumsal dayanışma ve paylaşma kültürünü geliştirerek, gençliğin sosyal ve ekonomik düzeyini yükseltip, geleneğe bağlı genç ve şuurlu bakışı ortaya çıkarmak olan Genç MÜSİAD Kahramanmaraş Şube Başkanı Ünal ÇİMEN’ in 2016 yılından bu yana yürüttüğü ve son zamanlarda ilkelerimiz, amaç ve görevimiz olan değerlerden uzaklaştığı ve Genel Merkez aidiyetini Kaybettiğinden dolayı Genel Merkez Yerel Üst Kurul Başkanımız ve Gençlik Kurulu Genel Başkanımız tarafından görevinden alınmıştır.

Aynı minvalde davranışlar sergileyen bir grup genç arkadaşımızı da Genç MÜSİAD üyeliğinde İhraç ederek süreci tamamlamış bulunuyoruz.

Biz MÜSİAD Kahramanmaraş Şubesi Olarak amacından, ilkelerinden ve ahlaki değerlerinden sapmayan Genç iş insanı kardeşlerimiz İle Kahraman Şehrimizin Kalkınması için gece gündüz çalışmaya devam edeceğimizi bildirir Kamuoyunun takdirlerine sunarız." dedi.

Güncelleme Tarihi: 27 Temmuz 2019, 14:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.