Cenazemizi Kahramanmaraş'a getiremiyoruz! Sesimizi duyan var mı?

Kahramanmaraş'ın Yusuflar Mahallesi'nde ikamet eden vatandaşların Ukrayna'da yaşayan ve kısa süre önce vefat eden Mehmet Topuz'un cenazesinin maddi imkansızlıklar nedeniyle Kahramanmaraş'a getiremedikleri için yetkililerden yardım istedi.

Cenazemizi Kahramanmaraş'a getiremiyoruz! Sesimizi duyan var mı?

Kahramanmaraş'ın Yusuflar Mahallesi'nde ikamet eden vatandaşların Ukrayna'da yaşayan ve kısa süre önce vefat eden evlatları Mehmet Topuz'un cenazesinin maddi imkansızlıklar nedeniyle Kahramanmaraş'a getiremediklerini belirterek yetkililerden yardım istedi.

Mehmet Topuz'un cenazesi, Ukrayna'da hastanenin morgun da bulunduğunu ve maddi sıkıntılar nedeniyle cenazelerini getiremediklerini dile getirdiler.

Mehmet Topuz'un ailesi; ''Ukrayna yetkilileri bizden 50-60 bin TL para istiyorlar. Biz ekmeğimizi zor kazanan bir aileyiz. Hiç bir yetkili bize yardımcı olmuyor. Bu konuda Devletimizden yardımcı olmasını beklemekteyiz. Cenazemizi memleketimize getirip defnetmek istiyoruz." diyerek hükümet yetkililerine seslendi.

Güncelleme Tarihi: 19 Haziran 2021, 13:06
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali şen
Ali şen - 2 ay Önce

Yav adam ne yapsa beğenmeyeceksiniz bekleyin görün tusta bekleyim ne çamur atsam diye çalışmayın biz TV de izledik

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.