Balık ölümlerinin sebebi bu atıklar mı?

Kahramanmaraş'ın Göksun ilçesinde Göksun Çayı'na Büyükşehir Belediyesine bağlı bir kamyondan dökülen atık maddeler, balık ölümlerinin sebebi bu araçlar olabilir mi sorusunu akıllara getirdi.

Balık ölümlerinin sebebi bu atıklar mı?

Kanal Maraş Whatsapp ihbar hattına Göksun Karaahmet Mahallesin'deki (köyü) sakinler tarafından gönderilen fotoğraf ve bilgiye göre, Kahramanmaraş Büyüşehir Belediyesi'ne bağlı tanker kamyonun Göksun Çayı'na atık madde boşalttığı ifade edildi.

Tanker Kamyonun atık maddeleri Çay'a boşaltırken mahallenin gençleri araçtaki kişi veya kişilere 'ne boşaltıyorsunuz buraya?' sorusunu yöneltmesi üzerine kişi veya kişiler aracı çalıştırıp oradan kaçtığı iddia edildi.

Meydana gelen bu durum mahalle sakinleri tarafından ''bu boşaltılan atıklar balık ölümlerinin sebebi olabilir mi?'' sorusunu sormaktan geri kalmadılar.

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ATIK MADDEYİ BAŞKA DÖKECEK YER BULAMADI MI?

Fotografta görüldüğü üzere plakası gözüken tanker kamyonun, atık madde dökerken yakalayan mahalle sakinleri, ''balıklar ölüyor, Büyükşehir başka yer bulamamış gibi atık maddeyi zehirli olup olmadığı bilinmiyor, tanker kamyonla mahallemizdeki Göksun çayına dökmesi ne kadar doğru? Başka dökecek yer bulamadı mı?'' diye tepkilerini dile getirdiler.

"TERBÜZEK ÇAYI'NA BAKANLAR GÖZLERİNE İNANAMADI, BALIKLAR TELEF OLDU" HABERİ İÇİN TIKLAYINIZ!

Güncelleme Tarihi: 30 Temmuz 2021, 20:57
YORUM EKLE
YORUMLAR
İbrahim Yelken
İbrahim Yelken - 2 ay Önce

Muhtemelen bu tanker bir foseptik çukurundan almıştır suyu , yada daha kötü bir ihtimal ile bir fabrikanın zehirli atık suyunu alıp bu çaya boşaltmıştır. Her iki ihtimal ile balıklar ölür . Bunu belediyenin atık su taşıma tankerinin yapması ülkemizin düştüğü son durumun fotoğrafıdır. Çevreciler lokma peşinde , her öğleyin tüm çevre kirleticileri çevreyi kirletenler ile yemekte. Hep lokma hep lokma. Haram helal bitmiş . Hele çevrede bir Süleymancı müdür yardımcısı var, adam resmen topluyor . Yiye yiye geberecek. Soygun yapmak için kendine bir cemaat seçiyorlar. Yalandan iki namaz sonra vur memlekete . Örnek fetö.. Belediye dersen Cumhuriyet tarihinin yüz karası . Maraş Maraş olalı görmedik böyle zülüm . Kim bu adamlar , neden düşmanlar memlekete bilemiyoruz . Başka illerden getirilen sıfırı tüketmiş bu adamlar neyin peşinde. Sorular soru içinde. O tankerde boşaltılan o pis su onların boğazına aksın inşAllah. Bir taraftan ormanlarımızı yakıyorlar, diğer taraftan humuslu kan değer toprağımızı betonla kaplıyorlar, bir taraftan sularımızı yok ediyorlar. Bu cennet Anadolu’yu bize çok görüyorlar . Bu topraklar , bu vatan , ormanları ve suyumuzu yok etme projesi devrede.

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.