Kahramanmaraş İYİ Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mesut Dedeoğlu ve İYİ Parti teşkilatı tanışma toplantısı düzenlendi. Toplantıya İYİ Parti İl Başkanı Süleyman Tekerek, 8. Bölge Koordinatör Başkanı Av. Ahmet Çabukel, İYİ Parti Kurucu İl Başkanı Faruk Atlı, İYİ Parti İlçe Başkanları katıldı.

Toplantıda 6 Şubat depreminin etkilerinin hala sürmesi ve Kahramanmaraş'ın bu sürece geçmişte ve gelecekte nasıl değerlendireceği konuşuldu.

Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mesut Dedeoğlu'na adaylığında hayırlı olsun diyerek bu görevi aldığı takdirde Kahramanmaraş'ı ileriye götürmesine dair tam destek verdiklerini ifade ettiler.

Tanışma Toplantısında konuşan Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mesut Dedeoğlu teşkilat üyelerine teşekkür ederek hep birlikte bu yolda ilerleyeceklerini belirtti.

Toplantıda neler konuşuldu?

Toplantıda öncelikle 6 Şubat depreminin etkileri değerlendirildi. Depremin üzerinden 7 buçak ay geçmesine rağmen Depremden etkilenen vatandaşların mağduriyetinin giderilmesi için daha fazla çalışma yapılması gerektiği vurgulandı.

Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mesut Dedeoğlu'na tam destek

Toplantıda ayrıca Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mesut Dedeoğlu'na tam destek verildi. Dedeoğlu'nun Kahramanmaraş'ı ileriye götürecek projelerle göreve geleceği ifade edildi.

Dedeoğlu, toplantıda yaptığı konuşmada İYİ Parti'nin Kahramanmaraş'ı yönetmeye hazır olduğunu söyledi. Dedeoğlu, "Nasıl çalışacağımızı ve nasıl bir yol izleyeceğimizi belirledik, Kahramanmaraş için ne yapmamız gerekiyorsa ben hazırım" dedi.

Teşkilat üyeleriyle kaynaşma fırsatı

Toplantı, İYİ Parti Kahramanmaraş Teşkilatı ile Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mesut Dedeoğlu'nun kaynaşma fırsatı oldu. Teşkilat üyeleriyle tanışan Dedeoğlu, onların talep ve önerilerini dinledi.