Olay, Küçükçekmece Sefaköy Metrobüs Durağı'nda meydana geldi. Durakta henüz belirlenemeyen bir nedenle bir kişi metrobüsün altında kaldı. Kafası metrobüs tekerinin altında sıkışan kişiyi kurtarmak için çok sayıda ekip sevk edildi. İtfaiye ve sağlık ekiplerinin yarım saatlik çalışmaları sonrası kurtarılan kişinin hayatını kaybettiği belirlendi.

KAFASI METROBÜS TEKERİNİN ALTINDA KALDI
Olay, saat 02.00 sıralarında Küçükçekmece Sefaköy Metrobüs Durağı'nda meydana geldi. İddiaya göre, Sefaköy Metrobüs Durağı'na yanaşan metrobüsün altına henüz belirlenemeyen bir nedenle bir kişi düştü. Metrobüsle peron arasına sıkışan şahsın kafası metrobüs tekerinin altında kaldı. İhbar üzerine olay yerine polis, itfaiye ve sağlık ekipleri sevk edildi.

SIKIŞTIĞI YERDEN YARIM SAATTE KURTARILDI
Olay yerine gelen sağlık ekipleri kafası metrobüs tekerinin altında sıkışan şahsın hayatını kaybettiğini belirledi. İtfaiye ekipleri peron ile metrobüs arasında sıkışan talihsiz adamı çıkarmak için çalışma başlattı. İtfaiye ve sağlık ekiplerinin yarım saatlik çalışmaları sonrası metrobüsün altında sıkışan talihsiz adamın cansız bedenini, sıkıştığı yerden çıkarıldı.

İsmi öğrenilemeyen şahsın cansız bedeni incelenmek üzere Adli Tıp Kurumu Morgu’na kaldırıldı. Polis ekipleri olayla ilgili çalışma başlattı.