Elbistan İyi Parti İlçe Başkanı Av. Hüseyin Gül’den bugün akşam saatlerinde kendi sosyal medya hesabından gündem yaratacak bir paylaşım geldi.

‘’Elbistan belediyesi görüyoruz, izliyoruz, dinliyoruz... Vaziyet alın ortalık karışacak… PAZARTESİ!!!!!’’ 
 

xhüseyin gül elbistan
 

ELBİSTAN HALKINDAN MESAJ BOMBARDIMANI

Başkan Gül’ün paylaşımı üzerinden daha dakikalar geçmeden, inanılmaz beğeni alan bu paylaşım sonrası, Elbistan halkından onlarca kişinin Kanal Maraş WhatsApp ihbar hattına birbiri ardına mesajlar atmaya başlandığı görüldü.

Mesajlarda; ‘’Elbistan’da neler oluyor? Yine Mehmet Gürbüz’ün bir vukuatı mı ortaya çıktı? Pazartesi gününü dört gözle bekliyoruz’’ diye mesajlar birbiri ardına gelmeye başladı.

''SALI AKŞAMI GERÇEKLERİ ELBİSTAN HALKI ÖĞRENECEK''

Konu ile ilgili Elbistan İlçe Başkanı Av. Hüseyin Gül’ü aradık ve sorduk; Başkanım Elbistan belediyesi ile ilgili yine bir yolsuzluk belgesi mi elinize geçti? İpucu vermek veyahut Açık Masa programında canlı yayında açıklamak ister misiniz?  sözümüz üzerine, Başkan Gül davetimizi kabul ederek; ‘’Salı akşamı saat 21:00 de Açık Masa programında bazı yolsuzluk belgelerini açıklayacağını, Elbistan halkının Salı gününe kadar beklemesini rica ettiğini, salı akşamı gerçekleri Elbistan Halkının da bilmesinin gerektiğini‘’ belirtti.

BAKALIM SALI AKŞAMI HANGİ SÜPRİZLER KAMUOYU İLE PAYLAŞILACAK?

Başkan Gül'ün ifade ettiği gibi ortalık karışak mı? 

Salı akşamı Açık Masa’nın konuğu Elbistan İYİ Parti İlçe Başkanı Av. Hüseyin Gül Olacak. Başkan Gül, ''Elbistan Belediyesi ile ilgili inanılmaz yolsuzluk belgesini açıklayacağını ve Elbistan Halkının bazı gerçekleri bilmesinin gerektiğini, Elbistan’ın hırsızlardan büyük olduğunu, ak koyun, kara koyun, Salı akşamı ortaya çıkacağını,'' ifade ederek ‘’bir kez daha Elbistan Halkı, nasıl kandırıldığını, yolsuzlukların nasıl ört bas edilmeye çalışıldığını öğrenecek’’ dedi.