Bakırköy’de bir alışveriş merkezinin otoparkında bir kişinin, sevgilisi olduğu öne sürülen kadını tüfekle vurduktan sonra intihar ettiği olayın detayları belli oldu. Otoparkta dehşeti yaşatan gencin anne ve babasının yargı mensubu olduğu öğrenildi.

Bakırköy Ataköy’de bulunan bir alışveriş merkezinde gerçekleşen olayda, 21 yaşındaki M.B. sevgilisi olduğu öne sürülen Y.S. ile alışveriş merkezinin otoparkında tartışma yaşamıştı.

Tartışma sırasında sinirlerine hakim olamayan M.B. aracında bulunan tüfekle önce Y.S.’yi silahla vurmuş, daha sonra da aracına binerek intihar etmişti.

Genç kız hastanede hayatını kaybetti

Silah seslerini duyan vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine sevk edilen sağlık ekipleri, yaralı Y.S.’yi yaptıkları ilk müdahalenin ardından hastaneye kaldırdı.

Genç kız hastanede yapılan bütün müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Dehşeti yaşatan gencin anne ve babasının yargı mensubu oldukları öğrenildi.

Olay yerinde polis ekiplerinin yaptığı ilk incelemelerin ardından intihar ettiği ileri sürülen M.B.’nin cesedi, kapsamlı otopsi için İstanbul Adli Tıp Kurumuna kaldırıldı.

Dehşete düşüren olay sonrasında yapılan incelemelerde M.B.’nin babasının İstanbul Başsavcılığında görevli savcı olduğu, annesinin ise İstanbul Bölge İdare Mahkemesinde hakim olduğu öğrenildi.

Formül bulundu! Ev kiralarında fahiş fiyatlar işte böyle önlenecek! Formül bulundu! Ev kiralarında fahiş fiyatlar işte böyle önlenecek!

Ekiplerin olayla ilgili başlattığı çalışmalar sürüyor.

Kaynak: İHA