Kahramanamaş Elektrikçiler Odası Başkanlığı seçiminde veda konuşması yapan eski Kahramanamaş Elektrikçiler Odası Başkanı İsmet Düzkale, başkanlığa adaylığını koyan Bilal Güngör'e karşı çok sert ifadeler kullandı. Düzkale, Güngör'e yönelik; ''Sen bu 'oda' ya menfaatlenmek için mi başkanlık yapıyorsun.'' dedi.

Kahramanmaraş Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezinde bugün Elektrik Elektronik Ve Bobinajcılar Odası seçimleri üyelerin katılımlarıyla gerçekleştirilen olağan genel kurulunda veda konuşması yapan eski Kahramanamar Elektrikçiler Odası Başkanı İsmet Düzkale, Başkanlığa adaylığını koyan Bilal Güngör'e karşı çok sert ifadelerde bulundu.

Düzkale, genel kurulda veda konuşmasında çarpıcı ifedeler kullandı:

"MENFAATLANMAK İÇİN Mİ BAŞKANLIK YAPIYORSUN"

Gözden kaçırmayın

Kahramanmaraş'taki tecavüzcü gazeteci kim? Kahramanmaraş'taki tecavüzcü gazeteci kim?

"38 seneden beri bu teşkilatın içindeyim. Sen odanın gelirlerine saygısızlık yapamazsın. Sen bu 'oda'ya menfaatlenmek için mi başkanlık yapıyorsun. Önce odana bir saygılı ol. Oda'nın gelirlerine saygılı ol. Ben niye yapmıyorum, öbür arkadaşlar niye yapmıyor. Bundan sonra saygılı olun herkese. Toplantılar yapıyoruz, geziler düzenliyoruz. Ben Bilal Güngör'ü hiç bir toplantıda görmedim. Seçim zamanı oldu çıkıyor, başka zaman da ortada yok. Aday olmaya gelince koşa koşa geliyor." dedi. 

Akşam saat 17:00 bitecek olan oy verme işlemi sonrası Elektrikçiler Odası başkanlığını kazanacak ismin belli olacağı belirtilirken, Düzkale'nin konuşması seçime damga vurdu.