Şarkıcı İrem Derici, yine lafını esirgemedi. Derici, "Bazen kötüyüm! Yüzde 50 meleğim, yüzde 50 şeytanım! Nabza göre şerbet veriyorum, kişisine göre değişiyor" dedi. Ünlü şarkıcı, ilk meşhur olduğu dönemde sosyal medyadan ahlaksız teklifler aldığını, aralarında tanınmış kişilerin de olduğunu söyledi.

Şarkıcı İrem Derici önceki gün 'Alelade Show'a katıldı. Yine lafını esirgemedi, yine çok konuşulacak açıklamalarda bulundu...

Bu zamana kadar flört ettiğim en küçük sevgilim, 22 yaşındaydı. 2000 doğumluydu.

Bir ara Instagram hesabıma saldırılar olmuştu. Sayfamı kapattıran kişi; bir kadın. Benimle aynı dönemde sahnelere çıkan biri. Dava açtım, ismini veremem.

'AHLAKSIZ TEKLİFLER ALDIM'

İlk meşhur olmaya başladığım dönemde sosyal medyada ahlaksız teklifler aldım. Hem de mavi tık'lı hesaplardan, tanınmış kişilerden. Aralarında yeşil sahalardan da iş dünyasından da insanlar vardı.

En ilgincini söyleyeyim; biri '5 dakika sırtımı çiğne 5 bin euro vereyim' yazmıştı!

Dilan Çiçek Deniz sütyensiz pozuyla Instagram'ı yıktı geçti! Dilan Çiçek Deniz sütyensiz pozuyla Instagram'ı yıktı geçti!

Bazen kötüyüm! Yüzde 50 meleğim, yüzde 50 şeytanım! Nabza göre şerbet veriyorum, kişisine göre değişiyor.

ARALARINDA AŞK YOK

İrem Derici'nin 'Alev Alev' şarkısında düet yaptığı Kurtuluş Kuş ile aşk yaşadığı iddia edildi.

İrem Derici dedikoduyu şu sözlerle yalanladı: Hayatımda kimsecikler yok, evdeki diş fırçası sayım hâlâ 1 (bir). Ve bir daha kısmetimi bu tarz haberlerle kapatırsanız başınıza kalacağım haberiniz olsun!