İbrahim Tatlıses'in kızı Dilan Çıtak daha önce yaptığı açıklamada saçlarına en son 8-9 yaşlarında fön çektirdiğini söylemişti. İbrahim Tatlıses'in kızı bir değişiklik yapıp saçlarına fön çektirdi. Dilan Çıtak'ı görenler "Eski halin daha iyi" yorumlarında bulundu.

dilan4

Kocası Şinasi Yüzbaşıoğlu ile arasındaki konuşmayı canlı yayında açıkladı! Kocası Şinasi Yüzbaşıoğlu ile arasındaki konuşmayı canlı yayında açıkladı!

Düğünüyle bir süredir gündemde olan Dilan Çıtak kısa süre önce Armağan Çağlayan'ın YouTube kanalına konuk olmıuştu. Çağlayan, şarkıcı Dilan Çıtak'a "Saçlarını nasıl yıkıyorsun?" diye soru yöneltmişti.

dilan3

Saçlarını iki günde bir yıkadığını söyleyen Dilan Çıtak, "Babamın da saçları böyleydi, bonustu gençken" demişti. Dilan Çıtak kuaföre gitmediğini söyleyerek "Fön hayatımın 8-9 yaşlarında kaldı, 3 kişi fön çekmişti saçıma" diyerek şaşırtmıştı.

Saçlarıyla dikkat çeken Çıtak imaj değiştirdi. Saç rengini değiştiren İbrahim Tatlıses'in kızı saçlarına bir de fön çektirdi.

dilan2

Dilan Çıtak'ın yeni imajı sosyal medyada gündem oldu. 'Sevdim sanki' diyen Tatlıses'in kızını görenler "Kıvırcık daha iyi" yorumlarında bulundu.