Emekliler için müjdeli haberler peş peşe gelmeye devam ediyor. Tüm emekliler için heyecan verici bir ödeme fırsatı duyuruldu. Emekli maaşı alan vatandaşlara, TC kimlik numarasının son hanesine göre tam 9000 TL ödeme desteği verilecek. Bu ödeme, IBAN numarası üzerinden gerçekleştirilecek ve ödeme tarihleri belirlendi. Ek ödeme kampanyasına katılmak isteyen emeklilerin üç yıllık maaş taahhüdü vererek başvuruda bulunmaları gerekiyor.

Emeklilere yönelik sürpriz ödeme duyuruları art arda gelmeye devam ediyor. Bankalar, emekli maaşı zammı öncesinde adeta bir rekabete girişerek promosyon ücretlerinde artışa gidiyor. Ekim ayında emekli maaşlarına yapılacak ara zamın beklendiği bu dönemde, bankaların promosyon kampanyaları da artıyor. Milyonlarca emekliye sunulacak olan promosyon kampanyaları artarken, Yapı Kredi Bankası da yeni promosyon rakamlarını duyurdu. Yapı Kredi Bankası, tüm emekliler için başvuruları açtı ve tam 9000 TL promosyon verecek. Yapı Kredi Bankası'nın Ekim ayı güncel emekli promosyon kampanyası şartları ve detayları haberimizin devamında bulunuyor...

promosyon-7

YAPI KREDİ BANKASI'NDAN EMEKLİLERE PROMOSYON DESTEĞİ

Türkiye'nin köklü özel bankalarından biri olan Yapı Kredi Bankası, emekli müşterilerine yönelik promosyon desteğini sürdürüyor. Yapı Kredi Bankası'nın Ekim ayı promosyon ücretlerinde güncelleme yapıldı. Kurum ayrımı gözetmeksizin tüm emekliler için promosyon desteği sunan Yapı Kredi Bankası, tam 9000 TL'lik promosyon sağlıyor. Emekli maaşı aralığına göre belirlenen promosyon desteği için sadece başvuru yapmak yeterli. Yapı Kredi Bankası'nın kampanyasına katılmak isteyen emekliler, mobil bankacılık, internet bankacılığı veya şubeler aracılığıyla başvuruda bulunabilirler.

BAŞVURULAR 31 EKİM'E KADAR TAMAMLANMALI

Yapı Kredi Bankası promosyon kampanyasından yararlanmak isteyenler için son başvuru tarihi 31 Ekim 2023 olarak belirlendi. Bu tarihe kadar yapılan başvurular sonucunda emekliler, ek ödeme almaya hak kazanacaklar.

Milyonlarca emekliye yönelik sağlanacak olan promosyonda, sadece üç yıllık maaş taahhüdü karşılığında ödeme yapılacak. Ek komşulara yönelik bu promosyon desteği için en yakın Yapı Kredi Şubesi'ne başvuru yapılabilecek.

Editör: Serkan KARAASLAN