Şota Arvaledze ile yollarını ayıran Hull City'de Acun Ilıcalı'nın Beşiktaş'ı şampiyon yapan Sergen Yalçın'ı ikna etmek için çaba harcadığı belirtiliyor.

Hull City dün gece arka arkaya 5. yenilgisini Luton önünde 2-0'lık skorla kendi sahasında aldı. Kötü gidiş nedeniyle Acun Ilıcalı, Şota Arvaledze'nin görevine son verirken yeni teknik direktör için arayışlarını sürdürüyor. Takımı yeni menajer gelene kadar yardımcı hoca Andy Dawson çalıştırıyor. Hull City, 11 maçta 11 puan topladı ve maç fazlasıyla küme düşme bölgesinden bir üst basamağında yer alıyor. 

Yıldız golcü transfer mesajını gönderdi: "Galatasaray'da oynamak isterim" Yıldız golcü transfer mesajını gönderdi: "Galatasaray'da oynamak isterim"

Sergen Yalçın liste başı
İngiltere'nin Hull kentinde bulunduğu Yorkshire bölgesinin güvenilir kaynaklarından Yorkshire Post, Acun Ilıcalı'nın Hull City'de menajer olarak Sergen Yalçın'ı görmek istediğini yazdı. Beşiktaş'ı şampiyon yaptıktan sonra geçen sezon görevden ayrılan Sergen Yalçın, Acun Ilıcalı'nın listesinde ilk sırada.

Sergen Yalçın, A Milli Takımı istiyor iddiası
Acın Ilıcalı'nın Sergen Yalçın'ı ikna etmesindeki en önemli engelin başarılı teknik direktörün A Milli takımı çalıştırmak hayali gösteriliyor. Yalçın, Stefan Kuntz ile yolların ayrılması durumunda A Milli Takımı'nın başına gelebilecek isimler arasında bulunuyor.

Acun Ilıcalı- Sergen Yalçın yine ortak olacak mı?
Acun Ilıcalı ile Sergen Yalçın daha önce Yetenek Sizsiniz isimli şov programında beraber jüri üyeliği yapmıştı. Ilıcalı, sık sık dostluğunun sürdüğü Sergen Yalçın ile ilgili fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaşıyor. Geçtiğimiz yıllarda Dominik Adası'nda çekimleri yapılan Survivor programına destek için katılan Sergen Yalçın, Acun Ilıcalı ile beraber futbol maçında oynamıştı.

Kaynak: Ajansspor