İngiltere’de özel bir hastanede çalışan ismi açıklanmayan bir doktor hastalarına toplu bir mesaj atarak yeni yıllarını kutlamak istedi. Ancak doktorun dikkatsizliği bir anda ortalığı karıştırdı. Çünkü doktor hastalarına yeni yıl mesajı yerine toplu olarak ‘kansersiniz’ mesajını gönderdi. Mesajı alan hastalar hastaneye koştu.

İngiltere’de özel bir hastanede çalışan doktor hastalarının yeni yılını kutlamak için toplu mesaj göndermeye karar verdi. Ancak doktorun bir anlık dalgınlığı ortalığı karıştırmaya yetti. Doktor yeni yıl mesajı yerine her hastasına, “Teşhis: Metastaz yapmış agresif akciğer kanseri” yazılı bir mesaj attı. Mesajı alan hastalar panik halinde hastaneye koştu.

Bahçelievler’de kaza yapan şüpheli İETT şoförünün savcılık ifadesi ortaya çıktı Bahçelievler’de kaza yapan şüpheli İETT şoförünün savcılık ifadesi ortaya çıktı

YANLIŞLIK ORTAYA ÇIKTI

kapak1

Hastalara kanser teşhisini belirten mesajın atılmasından yaklaşık 1 saat sonra yeni yıl mesajlarının gönderilmesi doktorun hastasını ortaya çıkarttı. Mesajı alan hastalardan biri “Doktora pek sık gitmiyorum. Benim bilmediğim bir şeyi bildiklerini düşündüm” yorumunu yaptı. Bir başka kişi ise, “Bu hatayı kesinlikle kabul etmiyorum. Söz konusu olan sağlık” yorumunu yaptı.