Spor yorumcusu olan ve Youtube'da spor programı da yapan Hande Sarıoğlu Beşiktaş'ın teknik direktörü Valerien Ismael’i görünce kendinden geçti. Maça giden Hande Sarıoğlu paylaşımında "Aşka geldim" dedi.

Beşiktaş Teknik Direktörü Valerien Ismael gündemde. Maç sonu çocuklarıyla taraftarı selamlayan Valerien Ismael açıklamasında "Taraftarımıza bu sıcak karşılamadan dolayı çok teşekkür ediyorum. Bugün ben ve ailem için harika bir atmosfer vardı” dedi.

sarıoglu

Yaptığı danslarla ve yorumlarla gündeme sık sık gelen spiker Hande Sarıoğlu'nun da Beşiktaşlılar gibi gündeminde Valerien Ismael vardı. Spor programı yapan sunucu Hande Sarıoğlu Beşiktaş maçına gidip yeni teknik direktörü görünce kendinden geçti.

Kocasının kendisini aldatmasını hazmedemeyen kadının yaptıkları akıllara durgunluk verdi Kocasının kendisini aldatmasını hazmedemeyen kadının yaptıkları akıllara durgunluk verdi

sarıoglu2

Valerien Ismael'i gören Hande Sarıoğlu "Valerien İsmael, seni ilk gördüm dedim ki, ana dedim, Veliefendi’nin kapısı açık mı kalmış ya dedim, at kaçmış dışarı, at gibi hoca dedim. Maçta İsmayilim şu an göz hapsimde yazıyorum bu satırları, aşka geldim" dedi.