Kahramanmaraş'ın Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, İller Bankası (İLBANK) Genel Müdürü Yusuf Büyük’ü ziyaret ederek, Afşin'e yapılacak yatırım ve projelerin desteklenmesi konusunda söz aldı.

Bazı gezi ve toplantılara katılmak üzere Ankara'da bulunan Başkan Mehmet Fatih Güven, bakanlıklar ve belediyelerin yanı sıra diğer kamu kurum ve kuruluşlara yönelik ziyaretlerini de aralıksız sürdürüyor.

Gezileri kapsamında AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Av. Dr. Veli Böke ile birlikte İller Bankası (İLBANK) Genel Müdürü Yusuf Büyük'üziyaret eden Başkan Mehmet Fatih Güven, Afşin'de yapılacak olan yatırım ve projelerle ilgili karşılıklı görüş alışverişinde bulundu. Altyapı başta olmak üzere turizm ve diğer birçok konunun görüşüldüğü ziyarette Afşin ile ilgili hazırlanacak olan tüm yatırım ve projelerin desteklenmesi konusunda Büyük'ten destek sözü aldı.

Afşin Belediyesi'nden 'tarihi' hamle! Hepsi sergilenecek Afşin Belediyesi'nden 'tarihi' hamle! Hepsi sergilenecek

Afşin ile ilgili bilgiler de aktaran ve hayata geçirmek istediği birbirinden önemli projesinden de bahseden Başkan Güven, İLBANK Genel Müdürü Yusuf Büyük ile görüş alışverişinde bulundu.