Gedemende yol isyanı!

Gedemen Mahallesi 31. sokakta yaşayan vatandaşlar yollarının çamurdan, tozdan, oluşan çukurlardan bıktıklarını belirterek, sokağın girişinde toplanarak araçların sokağa girmesini bir süre engellediler.

Gedemende yol isyanı!

 

Kahramanmaraş Merkez Onikişubat İlçesi Gedemen Mahallesi sakinleri yollarının kullanılamaz hale geldiğini belirterek parke döşenmesini istediler.

 

 

Gedemen Mahallesi 31. sokakta yaşayan vatandaşlar yollarının çamurdan, tozdan, oluşan çukurlardan bıktıklarını belirterek, sokağın girişinde toplanarak araçların sokağa girmesini bir süre engellediler. Vatandaşlar, Onikişubat Belediye Başkanımız Hanefi Mahçiçek'i gayretli çalışmalarından dolayı takdir ettiklerini fakat her nedense bir türlü sokaklarındaki yolu yaptırmadığını iddia ettiler.

 

Sokakta toplanan grup adına açıklamalarda bulunan Mustafa Doğan, "Bir yıl önce yapılan seçimlerde Mahallemize gelip bu mahallenin hiçbir eksiği kalmayacak, yollarınızı asfaltsa asfalt, parke ise parke yapacağız dediler, fakat aradan bir yıl geçti, mahallemize ne uğrayan var ne de gelen, halimizi dahi soran yok, daha önce köy olan fakat şimdi mahalle statüsünde olan yerlerin yollarını yaptılar, bağ evlerinin yollarını yaptılar, fakat şehir merkezinde bulunan bir sokağın yolunu yapmıyorlar, acaba bizi vatandaş yerine koyan yok mu, iki ay sonra seçim olacak yine oy diye mahalleye gelecekler, bu yolumuz yapılmazsa Ak Parti'ye oy vermeyeceğiz" dedi.

 

Öte yandan vatandaşlar 31. sokağın alt ve üst sokaklarındaki  yollarını yaptıklarını, bazılarını yarım bıraktıklarını fakat 31. sokağa uğramadıklarını belirttiler.

 

 

Güncelleme Tarihi: 09 Nisan 2015, 11:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.