Erdoğan'dan çarpıcı sözler: Cevabımızı sahada vereceğiz

Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan bayram mesajında Ülkemizi Bu tür eylemlerle oyunlarla tuzaklarla teslim alabileceklerini sananlara cevabımızı çok net biçimde bizzat yerinde sahada'da göstereceğiz dedi.

Erdoğan'dan çarpıcı sözler: Cevabımızı sahada vereceğiz

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ramazan Bayramı mesajında, "Tek millet, tek bayrak, tek vatan, tek devlet yolunda yürüttüğümüz bu mücadeleyi zaferle taçlandırana kadar bize durmak, dinlenmek yoktur. Milletimizin ve güvenlik güçlerimizin bu konuda ortaya koydukları kararlı irade, bizim en büyük güven ve heyecan kaynağımızdır. Türkiye'nin üzerinde oynanan oyunlara, hazırlanan senaryolara karşı gösterdiği güçlü direniş, devletiyle ele ele vermiş milletimizin eseridir." dedi.

CEVABIMIZI SAHADA VERECEĞİZ
Suriye ve Irak'ta oynanan oyunların, bölgede sahnelenmeye çalışılan kriz senaryolarının farkındayız. Ancak herkesin, şu gerçeğin de farkında olduğunu ümit ediyoruz. Türkiye, bu tür oyunlarla yutulamayacak kadar büyük bir lokmadır. Ülkemizi bu tarz tuzaklarla teslim alabileceklerini sananlara cevabımızı, bizzat yerinde, sahada vermekte kararlıyız.

HEPSİ İÇİN ÇOK GEÇ OLACAK
Toprak bütünlüğümüze ve milli birliğimize göz dikenler ile onların gönüllü ya da kiralık maşalığını yapanlar, hatalarını anladıklarında hepsi için çok geç olacaktır. (Haberler.com)

Güncelleme Tarihi: 24 Haziran 2017, 12:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner117

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.