Bir kadın "dünyanın en büyük yanaklarına" sahip olduğu için sürekli trolleniyor ama harika göründüğünü düşünüyor. 36 yaşındaki Anastasia Pokreshchuk, dramatik görünümü elde etmek için yıllar boyunca dolgu ve ameliyatlara binlerce para harcadı ve bu da onun sosyal medyada ünlü olmasını sağladı. Ukrayna'nın Kiev kentinde yaşayan modelin, değişimini takip etmeyi seven Instagram'da binlerce takipçisi var.

Daily Star'da yer alan habere göre, Anastasia Pokreshchuk şu ana kadar yanaklarının ve çene hattının şeklini tamamen değiştirdi. Ayrıca dudak dolgusu ve göğüs estetiği yaptırdı ve bunların hepsini sosyal medyada paylaştı. Anastasia'nın kendisini destekleyen pek çok hayranı olsa da trollerden de acımasız yorumlar alıyor.

Kısa bir süre önce, kimsenin onu çekici bulmayacağını iddia eden kötü bir sosyal medya kullanıcısına karşılık vermek için Instagram hesabında bir paylaşım yaptı. Yorumda şöyle yazıyordu: "Biri ona güzel göründüğünü söyleyerek yalan söyledi."

Yakın zamanda Instagram hesabını gizliye alan Anastasia ise şu yanıtı verdi: "Bu tür düşünceyi hiç anlamıyorum. Başkalarının söylediklerine dayanarak nasıl görünüşüm hakkında düşünebildiğimi anlamıyorum. Anlamıyorum. Başkalarının ne dediği umurumda değil çünkü bu benim yüzüm ve onu sevmeliyim, sen değil. Bu benim yüzüm ve hayatım."

Kendisi için "en önemli şeyin" görünüşünü beğenmesi olduğunu da açıkladı. İnsanlara "hayatımı istediğim gibi yaşamak" istediğini söyledi ve şöyle ekledi: "Benim hayatımı benim için yaşamayacaksın, tamam mı?"

Vücudunun değişimi ilk olarak 26 yaşındayken başladı. Büyük yanaklara aşık olmasına rağmen kaplamalar, göğüs implantları yaptırıyor ve alnına botoks yaptırıyor. Ayrıca yalnızca dolgulara binlerce para saçtı ve hatta cesur ve dramatik görünümü nedeniyle bir Marvel karakteriyle bile karşılaştırıldı.

Bazen aldığı olumsuz yorumlara rağmen Anastasia imajıyla gurur duyuyor. Kendi teninde mutlu ve kendinden emin hissediyor. Daha önce şunları açıklamıştı: "Enjeksiyonları yaptıktan ve yanaklarımdaki değişiklikleri gördükten sonra onlara aşık oldum. Diğer insanlara tuhaf göründüklerini anlıyorum ama umurumda değil." Bazı insanlar onun işleri çok ileri götürmüş olabileceğinden endişe duysa da kendisi gelecekte daha fazla iş yapabileceğini ima etti.

Geçtiğimiz yıl, sosyal medya yıldızı 18 yaşındayken nasıl göründüğünü de paylaşmıştı ve görenler onun son haliyle aynı kişi olduğuna inanamıyor. Ergenlik çağında koyu kıvırcık saçları, parlak cildi ve doğal görünümlü bir yüz yapısı var.

34 yaşındaki oyuncu bugünlerde daha kıvrımlı bir fiziğe sahip ve saçları farklı bir renkte. O zamanlar pek çok kişi değişimiyle ilgili düşüncelerini paylaşmakta hızlı davrandı. Yanıt verenlerden biri şunu söyledi: "Fark! Sıradandın ama şimdi benzersizsin." Bir diğeri şöyle yazdı: "En önemli şey onun mutlu olması! Diğerlerinden farklı olan şey onu olağanüstü kılıyor. Kimse arkasına bakmadan onun yanından geçemez." Diğerleri ise Anastasia'nın kozmetik çalışmalarını çok ileri götürdüğünü düşünüyordu. Bir kişi şöyle sordu: "Tanrım, kendine ne yaptın? Yazık. Bir diğeri şöyle yazdı: "18 yaşındayken daha iyi görünüyordun."