Gönül Dağı dizisinin oyuncuları ve karakterleri merak ediliyor. Sevilen dizideki Mihriban adlı karakteri büyük dikkat çekti. Hande Nur Tekin'in hayat verdiği Mihriban karakteri ilgi gördü. İşte Hande Nur Tekin'e dair bilgiler...

Sapsarı toprakların koktuğı yıllarca dile getirilmiş efsaneleri canlandıran sevilen dizi her cumartesi TRT 1'de ekranlara geliyor.

Aşkın, ailenin ve dostluğun en güzel şekilde anlatıldığı Gönül Dağı'nda, Rıfat'a hayat veren Hüseyin Şirin, modern zamanların öne çıkan isimlerinden biri haline geldi.

Rıfat'ın annesinden azarlamasını ve hep başkalarının gölgesinde kalan bir çocukken yaşadığı acıları anlatan bu şirinlik aşka dokunuyor.

Rıfat'ın Meryem'in sevgisine ve kahve satmasına gözlerini açmasını herkes hayranlıkla izledi.

Ancak gözlerini açan Mayem, Rıfat'ı görünce hayal kırıklığına uğradı ve ondan ayrıldı. Bu durum Rıfat'ı çıldırttı.

Hüseyin Şirin'in yeni bir partneri var ve Rıfat'ı ustaca canlandırıyor.

Kaçış 2. Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? Kaçış 2. Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

16 Nisan 2022 akşamı yayınlanan bölümle ortaya çıkan Hande Nur Tekin, masmavi gözleri ile Gönül Dağı seyircisinin kalbini çaldı.

gonul-dagi-mihriban-kimdir

Hande Nur Tekin'in canlandırdığı Mihriban karakteri diziye girer girmez izleyicinin dikkatini çekmeyi başardı. Diziyi pür dikkat izleyenler Mihriban karakterine de oldukça ilgi duydu. Bu bağlamda, Gönül Dağı dizisi Mihriban kimdir? Mihriban'ın gerçek adı nedir? Hande Nur Tekin kaç yaşında ve nereli?

handenurtekin1

GÖNÜL DAĞI DİZİSİ MİHRİBAN KİMDİR? HANDE NUR TEKİN KAÇ YAŞINDA VE NERELİ?

Handenur Tekin İstanbul üniversitesi tiyatro bölümü mezunudur. 22 yaşındadır. Daha önce herhangi bir dizide yer almadı. Gönül Dağı dizisi onun ilk projesi olacak ancak güzelliği mavi gözleri yine ilk sahneden seyircinin kalbini kazandı.

Hande Nur Tekin sosyal medyayı da çok aktif kullanıyor. Instagram sayfasına @handenurtekn adresinden Twitter sayfasına da @handenurtekn adresinden ulaşabilirsiniz

handenurtekin2

GÖNÜL DAĞI DİZİSİ KONUSU

Dizi, yazar Mustafa Çiftçi'nin gün yüzüne çıkmamış, Anadolu halkının yaşamını konu alan bozkır öykülerinden uyarlanmıştır. Sloganı "Bozkırda bir Anadolu masalı" olarak dizinin afişinde yayınlandı. Gedelli adındaki bir kasabada yaşayan üç tane amca oğlunun, yani üç kuzenin hikâyesini anlatmaktadır. Çocukluk yıllarından beri bir şeyleri icat etme, teknolojik araçlarla uğraşıp tamir etme gibi küçük çapta mucitlikler yapan bu üç kuzen, büyüdüklerinde de icatlar yapmaya devam ediyorlar ve farklı bir kanat yapısıyla bir uçak geliştiriyorlar.