Gönül Dağı Dizisi Yeni Bölümleri Heyecan ve Hüznün bir arada yaşanacağı günleri birlikte getiriyor. Meryem'in gözlerinin açılmasıyla büyük bir hayalkırıklığına uğrayan Rıfat, bu nankörlük karşısında dizinin izleyicilerinin büyük desteğini almıştı.

Dizinin geçtiğimiz bölümlerinde başrol olarak adeta Meryem ve Rıfat eklenmişti. Meryem, Rıfat’ı istemediğini dile getirince; Rıfat yüreğini bir kenara atarak divane olmuştu. Herkes öldüğünü düşünürken; deliye döndüğü görülen Rıfat’a bunu yapan Meryem karakterine söylenmedik söz kalmamıştı.

Dizinin yayınlanan 65. bölümde ise dizide bir sahnede görülen Meryem, Rıfat ile karşılaşınca Rıfat'olan borcunu ödemek istedi. Rıfat ise 'İnsan insan derler, insan nedir bildin mi sen' sözleriyle yanıt vererek çılgına dönmüştü.

Berk Atan ile birlikte iki sezondur başrolde yer alan Dilek karakterinin ölümü ile birlikte Gülsim Ali İlhan da hikayeye veda ederek, izleyicileri derinden üzdü.

BOMBA YORUMLAR

Dizinin 53. bölümünde Daha önce hiç görmediği ama hepsini gönül gözüyle tanıdığı insanları karşısında gören Meryem, heyecanla Rıfat'ı aramaya başladı. Kimsenin yardım etmemesini, Rıfat'ı kendi tanımak istediğini söyleyen Meryem, herkesi şaşırtmıştı. Bilindiği gibi nişanlısı Rıfat'ı tanıyamadı. Onun yerine Taner'e 'Rıfat sensin değil mi?' diye sorması orada bulunan herkesi şaşırttı. Herşey ondan itibaren başlamıştı.

taner-ve-meryem-tanisma

MERYEM İLE TANER EVLENİYOR MU?

Gönül Dağı Meryem'in gözleri açıldıktan sonra Rıfat'ı bırakması sosyal medyada büyük bir nankörlük olarak görülmüştü. Meryem, bu nankörlükle birlikte ne yapacağını iyice şaşırmıştı. 

AKILLARA O SAHNE GELDİ

Dizinin 53. bölümünde Rıfat'ı Taner olarak sanması sosyal medyada bomba gibi yorumlar düştü. Yapılan yorumlar ise 'Taner ile Rıfat evleniyor mu?', 'Eğer o sahneyi ilerletirlerse büyük bir yıkım olacak' gibi yorumlar yapılması izleyiciyi yıktı