Halay denilince akla gelen isimlerden ünlü türkücü Mahmut Tuncer, Gönül Dağı’nın 77. bölümü 19 Kasım Cumartesi akşamı saat 20.00’de yayınlanacak bölümüne dahil oldu. Peki, diğer detaylar neler?

Yayınlandığı günden bu yana izleyicilerin beğenisini kazanan, haftalık reyting rekorları kıran ve başarısını ikiye katlayan Gönül Dağı'nın 77. bölümü 19 Kasım Cumartesi günü saat 20:00'de TRT 1 ekranlarında yayınlanacak. Hemşire Elif ve Dr. Kenan nişanlanıyor... Elif annesini affedecek midir? Nişan partisindeki sürpriz nedir?

Bozkırın, sarı toprağın, çağlardan nesile aktarılan efsanelerin ve unutulmayan aşkın Anadolu hikayesini anlatan Gönül Dağı, küçük bir dünyada büyük hayalleri olan Anadolu çocuklarının ve 3 kuzenin hayatını beyazperdeye yansıtıyor. İmkansızı başarmak için tüm engellere meydan okuyorlar.

Gönül Dağı'nın yeni bölümünde neler olacak? İşte yeni bölümde tüm detaylar: Elif, annesi kasabaya dönerken bir ikileme düşer. Geçmişin acılı travmasını yaşayan Elif, annesinin hikayesini öğrenince onu affedebilecek mi?

Cemile, Asuman ve Zahide amcalarıyla birlikte en iyi katılımcı organizasyonu kuracaklarından o kadar eminler ki kolları sıvarlar. Asuman, müzik okulunda Mahmut Tuncer ile tanışınca onu nişan partisinde sahne almaya ikna eder. Mahmut Tuncer Gedelli'ye gelince başta amcasının oğulları olmak üzere herkes şaşırmış ve sevinmişti.

FOX TV'den dizi bombardımanı FOX TV'den dizi bombardımanı

Her şeyi başardıklarını sanan Semir ve Asuman, nişan günlerinde Mahmut Tüsser'i kaçırınca başları belaya girer ve sonunda dayılarının oğullarıyla aralarında kopmaz bir bağ oluşur. Mahmut Tuncer'i nişan saatinden önce bulabilecekler mi?

Başrollerini Berk Atan, Semih Ertürk ve Cihat Süvarioğlu'nun paylaştığı Gönül Dağı 77. bölüm 19 Kasım Cumartesi günü saat 20:00'de TRT 1 ekranlarında yayınlanacak.