Gönül Dağı dizisi, 68. bölümüyle TRT1 ekranlarına geldi. Yeni sezondan bu yana Behçet'i göremeyen seyirciler, neden olmadığını araştırıyor. Peki Gönül Dağı'nın Behçet'i Cemil Şahin neden yok?

Yapımcılığını Köprü Film/Ferhat Eşsiz, yönetmenliğini Yahya Samancı’nın üstlendiği ve senaryosunu Ali Asaf Elmas, Mustafa Becit ve Teoman Gök kaleme aldığı Gönül Dağı dizisi reytinglerde zirve yapmaya devam ediyor.

3 sezondur TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkan ve yayınlandığı günden bu yana ilgiyle takip edilen Gönül Dağı, ekranlara dramatik olarak devam ediyor.

Berk Atan, Semih Ertürk ve Cihat Süvarioğlu’nun başrollerinden olduğu Gönül Dağı, yeni bölümüyle 17 Eylül'de ekranlara geldi.

Mezarcı İlyas'ın oğlu Behçet yani Gıdı Gıdı Behçet lakaplı karakter yeni sezon itibariyle dizide görünmemeye başladı. Behçet'in göremeyenler merakla diziden ayrılıp ayrılmadığını sorguluyor.

Peki, Behçet nerede, neden yok, diziden ayrıldı mı? İşte detaylar...

Gönül Dağı Behçet neden yok, ayrıldı mı?

Sevilen oyuncunun diziden ayrıldığına yönelik henüz açıklama gelmedi. Konu hakkında açıklama geldiği anda detaylara kanalmaras.com üzerinden ulaşabilirsiniz...

Zamsız gün yok! Netflix'te bir yıl içinde ikinci kez zam yaptı; İşte yeni fiyatı Zamsız gün yok! Netflix'te bir yıl içinde ikinci kez zam yaptı; İşte yeni fiyatı

Gönül Dağı Behçet kimdir?

Gönül Dağı dizisinde Cemil Şahin, Behçet’in Mezarcı İlyas'ın oğlu olarak hayat veriyor.

Cemil Şahin kimdir?

8 Mart 1986 tarihinde Trabzon'da dünyaya gelen Cemil Şahin, Kahramanmaraş'ta büyümüştür. Çukurova Üniversitesi mezunudur. İlk oyunculuk denemesini 2010 yılında Arka Sokaklar dizisinde konuk oyuncu olarak yaptı.