Show TV, Perşembe akşamına damga vurdu. Gelsin Hayat Bildiği gibi dizisi tüm kategorilerde birinci oldu. Dizinin başrolünde Ertan Saban, Özge Özberk ve Devrim Özkan yer alıyor.

BKM imzalı Show TV'nin yakından takip edilen dizisi Gelsin Hayat Bildiği Gibi, dün akşam sekizinci bölümüyle Perşembe akşamı zirveye damgasını vurdu. Her üç kategoride de birinci olan dizi, bu haftaki zirvenin tek sahibi oldu.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi'nin 8. bölümü ekrana geliyor ve seyirciler son derece başarılı bir bölüm daha izliyor. Dizinin bazı izleyicilerinin eleştirmeye başladığı sosyal medyaya da yansıdı ve sahnede bazı sorunlar yaşandı.

Ancak yaz sezonunun en iyi başlangıcı olan dizi, Eylül ayında ortalamanın çok üzerinde reyting alarak Show TV'yi yeniden listelerin zirvesine taşıdı.

Mendilleri hazırlayın! Gönül Dağı'nın 69. bölümünde Veysel tutuklanıyor, Cemile perişan! Mendilleri hazırlayın! Gönül Dağı'nın 69. bölümünde Veysel tutuklanıyor, Cemile perişan!

#İkinciBirŞans hashtag'i Twitter Türkiye'de 4 saat 15 dakika, #GelsinHayatBildiGibi hashtag'i TT listesinde 5 saat 20 dakika oldu. Dizinin sosyal medya ortamında yüksek düzeyde etkileşimi olması izleyiciyi olumlu yönde etkiledi.