Hafta içi her gün Nursel Ergin'in sunumuyla ekrana gelen Gelinim Mutfakta'da bir hafta daha sona erdi. 27 Mayıs Cuma günü yayınlanan 940. bölümün kazananı belli oldu. Gün sonunda çeyrek altın, hafta finalinde 5 altın bileziği alan gelin açıklandı. Peki, Gelinim Mutfakta bugün kim elendi? İşte merak edilen Gelinim Mutfakta 27 Mayıs 2022 Cuma puan durumu.

Gelinim Mutfakta Bugün Altını Kim Aldı? Gelinim Mutfakta Bugün Kim Elendi? 27 Mayıs Gelinim Mutfakta Kim Birinci Oldu? Gelinim Mutfakta Puan Durumu...

Milyonlarca izleyiciyi kendine çeken gündüz dizisi Gelinim Mutfakta'ta bir hafta daha sona eriyor. Haftanın 5 günü yayınlanan yapımda, 27 Mayıs Cuma günü kazanan ve diskalifiye edenlerin isimleri bir bir açıklandı. Damla, Aslıhan, Senanur ve Selma'nın yarışında mutfakta haftanın birincisi Gelinim Mutfakta oldu. Mutfakta gelin, Bileziği kim kazandı, Mutfakta gelinim, Bileziği kim kazandı, Mutfakta kazandı. Gelinim Mutfakta kim elendi, Bugün mutfakta gelinim kazandı, Gelinim mutfakta sıralanmış, Gelinim Mutfakta kim altın kazandı. Gelinim Mutfakta haftalık sıralama ve gelinimin aradığı mutfakta altın listesi. Peki bugün Gelinler Mutfağı'nda kim altın madalya kazandı, bugün Gelinler Mutfağı'nda kim elendi? İşte cevap...

27 MAYIS 2022 GELİNİM MUTFAKTA KİM KAZANDI?

60 ay vadeli, 0,99 faizli kredi imkanı geliyor 60 ay vadeli, 0,99 faizli kredi imkanı geliyor

27 Mayıs Cuma günü Kanal D ekranlarında yayınlanan Gelinim Mutfakta'da günün kazananı belli oldu. Damla, Aslıhan, Senanur ve Selma ile kayınvalidelerinin altın yarışında kazanan isim açıklandı. Hafta boyunca birbirinden lezzetleri tabakları çıkararak hem kayınvalideleri hem de Nursel Ergin'den 5 puan kapan gelin 5 altın bileziği koluna taktı. Büyük finale giden süreçte hafta finalinin galibi belli oldu. 

GELİNİM MUTFAKTA BUGÜN KİM ELENDİ?

Gelinim Mutfakta'da 27 Mayıs 2022 Cuma gününe ait puan durumu açıklandı. Bugünkü ödevi Karamelli Börek olan Damla, Aslıhan, Senanur ve Selma arasında en yüksek puanı Aslıhan aldı. Hafta boyunca en düşük puanı toplayan ise yeni gelin Selma oldu. Kayınvalideler ile sunucu Nursel Ergin'in puanlarını vermesiyle 5 altın bileziği kazanan Aslıhan oldu. 27 Mayıs Cuma gününün çeyrek altın sahibi ise Senanur oldu. Selma ve kayınvalidesi ise bu haftanın elenen ismi oldu.