Yeni sezon öncesi kadrosunu güçlendirmek ve lige iyi bir şekilde başlamak isteyen Galatasaray'da transfer hareketliliği yaşanıyor. İlk yabancı transferini Sergio Oliveira ile yapan yönetim, takımdan ayrılan Marcao yerine stoper arayışlarına geçti. Okan Buruk'un da onayı alınarak bulunan ve Nelsson'un Milli takımdan arkadaşı olan Nicolai Boilesen için görüşmeler başladı.

Okan Buruk ile yeni sezona güçlü bir kadroyla iddialı girmek isteyen Galatasaray'da transfer hareketliliği devam ediyor. Şimdiye kadar Abdülkerim Bardakcı, Kazımcan Karataş ve Sergio Oliveira transferlerini açıklayan yönetim, bir hamle daha yapmak istiyor.

stoper2

Geçtiğimiz günlerde yapılan hazırlık maçının ardından konuşan teknik direktör Okan Buruk, takıma transferlerin yapılması gerektiğini ve bunun için çalıştıklarını ifade ederek transfer müjdesini vermişti.

Resmi açıklama geldi! Genç yıldız İtalya'da Resmi açıklama geldi! Genç yıldız İtalya'da

Geride bıraktığımı sezonda gösterdiği performansla takımın en önemli oyuncusu olmayı başaran Brezilyalı stoper Marcao, 12+3 milyon euro bedelle Sevilla'ya transfer oldu.

YÖNETİM YENİ STOPER İÇİN ATAĞA GEÇTİ
Başarılı stoperin yokluğunu gidermek için atağa geçen yönetim, Okan Buruk'un da onayını alarak bulunan aday için harekete geçti.

Marcao'yu satan Galatasaray'ın stoper hattında Victor Nelsson-Abdülkerim Bardakcı ikilisi dışında alternatifi kalmadı.

kaan-3

KAAN AYHAN VE DENAYER'İN MALİYETİ EL YAKIYOR
Bu bölgeye iki takviye düşünen sarı-kırmızılı kulüp, uzun süredir Jason Denayer ve Kaan Ayhan'la ilgileniyor. Ancak iki oyuncunun da maliyeti el yakıyor.

G.SARAY'A SÜRPRİZ STOPER
Denayer ve Kaan transferlerinde rakibi çok olan Galatasaray, Kuzey'den sürpriz bir ismi gündemine aldı: Nicolai Boilesen.

Boilesen