Trabzon'da bir otelde polis ekiplerinin fuhuş baskınından kaçmak için alarm sistemi kurulduğu tespit edildi. Baskın öncesinde 3 kadının odalarına bağlı alarm ve kamera sistemi sayesinde uyarılarak kaçtıkları ortaya çıktı. Ekiplerin başarılı çalışması sonucu kadınlar kısa sürede yakalandı.

Trabzon Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro ekiplerince Ortahisar ilçesindeki bir otelde fuhuş yapıldığı bilgisine ulaşıldı. Gece saatlerinde otele baskın yapan polis ekiplerince yapılan denetim ve aramalarda polisin baskını esnasında odada kalan kişilere haber verilmesi için alarm ve kamera sistemi yerleştirildiği tespit edildi.

Niğde'de yaşanan trafik kazası sonucu yaşam mücadelesi veren doktor hayatını kaybetti Niğde'de yaşanan trafik kazası sonucu yaşam mücadelesi veren doktor hayatını kaybetti

kameraaa

3 KADIN ALARM SİSTEMİ SAYESİNDE KAÇTI
Baskın öncesinde 3 kadın şahsın otel odalarına bağlı alarm ve kamera sistemi sayesinde uyarılarak kaçtıkları ortaya çıkarken, 3 kadın bir süre sonra polis ekiplerinin çalışması sonucu yakalandı.

HAKLARINDA İŞLEM BAŞLATILDI
Otel sahibine ve yakalanan 3 kadına 'fuhuşa teşvik, aracılık ve zorlama' suçundan işlem başlatıldı.