Fox TV, birçok dizisinin reytinglerinin beklenenden düşük gelmesi üzerine son çağrısını yaptı ve yeni projeler için düğmeye bastı. Kanal, Tecrübeli yapımcıların ve senaristlerin imza attığı pek çok dizi, seyircileri ekran başına çekeceğini müjdeledi.

Fox, dizinin son sezonundan bu yana oldukça talihsiz bir dönem geçirdi. Son Yaz, Yalancılar ve Mumları, El Kızı, Elbet Bir Gün, Kanunsuz Topraklar, Misafir, Son Nefesime Kadar, Gizli Saklı dizileri beklenen performansı vermeyince ekranlara kısa sürede veda etmişti.

Kanal yeni sezonda büyük bir diziye hazırlanıyor. Fox TV, önde gelen yapım evlerinden 10 dizi sipariş etti. Birsen Altuntaş'a göre Ay Yapım, Gold Production, MF Production, O3 Media, NTC Media, Medyapım, Tims&B ve Pastel Film kanal için iddialı bir dizi çekecek.

TAM 10 DİZİ GELİYOR

Ay Yapım imzalı Darmaduman dizisi izleyiciyle buluşuyor. Pastel Film, Alperen Duymaz'ın başrolde olduğu EGO-Erkeklere Güvenilmez dizilerini çekerken, Gold Film 9 Oğuz ve Devlerin Aşkı'nı çekecek. NTC Media kanal için toprak işleri hazırlıyor.

darduman

Kemal Sunal'ın Kılıbık filminde oynayan o isim bakın kim çıktı! Meğer Fatma Girik'in kardeşiymiş... Kemal Sunal'ın Kılıbık filminde oynayan o isim bakın kim çıktı! Meğer Fatma Girik'in kardeşiymiş...

MF Medya'dan "Gülcemal" ve "Taçsız Prenses" isimli 2 dizi gelecek. Medyapım ise "Öteki Kadın" ve "Külkedisi" isimli dizileri için çalışmalarını yapıyor. O3 Medya ise Aslı Enver'li "Benim Adım Farah"ın hazırlıklarını sürdürüyor. 

fox-tv-yeni-diziler-2022

Tims&B ise çoklu kişilik bozukluğunu konu alan "Stranger in My Mind" kod adlı bir dizi çekecek. Burak Deniz ve Hande Erçel'in başrolde olduğu söyleniyor. Engin Akyürek gibi başarılı isimler merakla beklenen dizinin başrolleri arasında yer alıyor.

yepyeni-diziler-artik-fox-tv-de