FOX TV'nin fenomen dizisi Senden Daha Güzel dizisi reytinglere yenilerek, final yapıyor.

Arka Sokaklar'a flaş transfer sürprizi! Bütün dengeler değişecek Arka Sokaklar'a flaş transfer sürprizi! Bütün dengeler değişecek

"Senden Daha Güzel" dizisi yazın hitlerinden biri olmayı başardı. Ama yaz bitti ve Eylül sezonu başladı. Birçok yaz dizisi gibi belli izleyici kitleleriyle bu günlere gelse de artık Senden Daha Güzel bir yolun sonu gibi görünüyor.

Dizi, yaz aylarında Salı geceleri yayınlanıyor, bu hafta devam etme şansı yok. Çünkü kanalın daha iddialı yapımlar için bir hafta ayırması gerekiyordu ve beklenen karar nihayet açıklandı.

Romantik komedi dizisi Senden Daha Güzel'de Cemre Baysel ve Burak Çelik'in uyumu izleyiciler tarafından büyük bir başarı olarak kabul ediliyor.

Ayrıca kısa sürede kalpleri ve zihinleri kazanan bir dizi olmayı da başardı. Ancak program, geçen hafta Salı gecesinden Cumartesi gecesine geçiş yaptıktan sonra bazı izleyicileri kaybetti.

Notlarda herhangi bir iyileşme olmaması ihtimali nedeniyle karar ertelenmedi. Dizinin 14. bölümü 17 Eylül Cumartesi günü sona erecek. Fox'un final yapan 14. bölümüyle ilgili paylaşılan bilgiler dizinin hayranlarını tedirgin etti.

Fox TV'de salı akşamı ekrana gelmeye başlayan Kusursuz Kiracı dizisinin ardından Senden Daha Güzel dizisi Cumartesi gününe taşındı. Bu kez ATV Kardeşlerim ve Gönül Dağı dizisi Senden Daha Güzel ile karşı karşıya geldi ve seyirci kaybı kaçınılmaz oldu.

Kardeşlerim ve Gönül Dağı ile ilgilenen ve üç sezon izleyenler için o gece yayınlanan "Senden Daha Güzel" dizisine geçmek zor. Fox TV'nin devam etme fırsatı bulamayınca aldığı son karar, yeni bir güne geçerken Senden Daha Güzel'in izleyici kaybetmesi için gerekli görünüyordu.

Yaz sezonundaki renkli, heyecanlı, enerjik, başrollerin uyumu içindeki aşk hikayesi ile sevilerek izlense de kış sezonunda bu tür dizilerin varlık sergilemesi çok zor.

Diziyi takip edenler zaten bir süredir aynı konular etrafında dönülmesi, hiç bir ilerleme yaşanmaması nedeniyle eleştirilerini de artırmıştı ki, reyting düşüşünde bunun de etkisi var.

Senden Daha Güzel dizisi yine de birçok izleyicinin aklında çıkmayacak bir yapım olarak gözüküyor.