TV8 ekranlarının meşhur yarışma programı olan O Ses Türkiye, yılbaşı özel programı ile izleyenleri yine coşturdu Birbirinden ünlü isimlerin yarıştığı O Ses Türkiye'de dikkat çeken performanslarından birine de Feyyaz Şerifoğlu imza attı. Feyyaz Şerifoğlu programda gösterdiği performansla izleyenleri kendine hayran bıraktı.

Asgari ücrette ikinci zam gelecek mi? Asgari ücrete zam var mı? Asgari ücrete zam geldi mi? Asgari ücrette ikinci zam gelecek mi? Asgari ücrete zam var mı? Asgari ücrete zam geldi mi?

Feyyaz Şerifoğlu O Ses Türkiye performansı izle! O Ses Türkiye bir çok ünlü ismi her yıl olduğu gibi bu sene de evlerimize getirdi. Türk şarkıcı ve dizi oyuncusu Feyyaz Şerifoğlu gösterdiği performansla izleyenleri kendine hayran bıraktı. Vatandaşlar o anları izlemek için araştırıyor. Peki Feyyaz Şerifoğlu O Ses Türkiye performansı izle! Kuzu şarkısı! Merak edilen ayrıntılar haberimizde...

Feyyaz Şerifoğlu'nun bu harika performansını TV8'in resmi internet sitesinden keyifle izleyebilirsiniz.

Feyyaz Şerifoğlu, O Ses Türkiye'nin yılbaşı özel programına konuk oldu. Yakışıklı oyuncu Feyyaz Şerifoğlu sahne performansıyla ilgi uyandırdı. İşte Feyyaz Şerifoğlu ile igili yeni bilgiler... 

feyyaz-serifoglu-kimdir

FEYYAZ ŞERİFOĞLU KİMDİR? 

1 Ocak 1991 tarihinde Rize'de dünyaya gelen Feyyaz Şerefoğlu, liseden mezun olduktan sonra Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Tekstil Mühendisliği Fakültesi'nden mezun olmuştur. Müzik kariyerine anneannesi vesilesiyle başlayan Feyyaz Şerifoğlu, ilk ekran deneyimini 2013 yılında O Ses Türkiye yarışmasıyla yaşadı.

İnci Tanem şarkısını seslendiren Feyyaz Şerifoğlu, Gökhan Özoğuz, Murat Boz ve Ebru Gündeş'i döndürmeyi başardı. Yarışmanın ardından hayatı değişen Feyyaz Şerifoğlu, ünlü sanatçı Ajda Pekkan'ın vokalistliğini yapmaya başladı.

Feyyaz Şerifoğlu, kariyerine 2014 yılında Behzat Gerçeker yönetiminde ENBE orkestrasıyla devam etti. Daha sonra  birçok ünlü sanatçıyla birlikte sahneye çıkan Feyyaz Şerifoğlu, takip eden dönemde şirketin markalaşma çekimlerine katıldı.

2019 yılında bir teknoloji şirketinin reklamında rol alan Feyyaz Şerifoğlu, Ajda Pekkan'ın desteğiyle 18 Aralık 2019'da ilk single'ı Gidene ile müzik piyasasına giriş yaptı. Ajda Pekkan, kendisini her zaman destekleyeceğini söyledi. Şarkısı bir milyon izlenmeye ulaşınca Ajda Pekkan, Feyyaz Şerifoğlu'nu evine davet etti ve onun için kutlama yaptı.

FEYYAZ ŞERİFOĞLU BOYU KAÇ?

Sesi kadar güzelliğiyle de dikkat çeken Feyyaz Şerifoğlu, Vitra'nın reklam yüzü oldu. 2020 yılında TV8'de yayınlanan Kırmızı Oda dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşayan Feyyaz Şerifoğlu, filmde Can karakterini canlandırdı.

Kırmızı Oda'da Binnur Kaya, Meriç Aral, Burcu Biicik, Burak Sevinç ve Tülin Özer gibi isimlerle oynama fırsatı bulan Feyyaz Şerifoğlu, Camdaki Kız dizisinde Burcu Biricik ile birlikte başrolü üstlendi. "Camdaki Kız" dizisinde Sedat'a hayat veren Feyyaz Şerifoğlu, 1.75 metre boyunda, 73 kilo ağırlığında ve balık olma belirtileri gösteriyor.

FEYYAZ ŞERİFOĞLU INSTAGRAM HESABI VE SEVGİLİSİ

Instagram'ı feyyazserifoglu kullanıcı adıyla kullanan Feyyaz Şerifoğlu, yaptığı paylaşımlarla takipçilerinin dikkatini çekiyor. Şarkıcı ve oyuncu Feyyaz Şerifoğlu'nun sevgilisi olup olmadığı bilinmiyor.