2022'nin ocak ayından bu yana saha kenarından uzak olan Fatih Terim, yeniden sahalara dönmeye hazırlanıyor. Tecrübeli hocanın, Avrupa kulübünden bir teklif aldığı iddia edildi.

2022'DEN BU YANA TAKIM ÇALIŞTIRMIYOR 

Galatasaray ve A Millî Takım'ın eski teknik direktörü Fatih Terim, 2022'den bu yana takım çalıştırmıyor. Tecrübeli hoca, 2022'nin ocak ayında takımdan ayrılmıştı.

EN SON ASLAN'I ÇALIŞTIRDI 

Son olarak Galatasaray'ı yöneten Fatih Terim, kötü giden sonuçların ardından 10 Ocak 2022'de sarı-kırmızılı kulüpten ayrılmıştı. Terim, Galatasaray'daki son döneminde 176 maça çıkıp 1.85 puan ortalaması elde etmişti.

SÜRPRİZ İDDİA 

Tecrübeli teknik direktör ile ilgili gündeme bomba gibi düşen haberler geldi... Fatih Terim'in, Avrupa'da takım çalıştıracağı iddia edildi.

YUNANİSTAN'A GİDİYOR! 

Yunan ekibi Panathinaikos'un, tecrübeli teknik direktöre teklif yaptığı bildirildi. Fatih Terim'in bu teklife sıcak baktığı ve yarın Yunanistan'a gidip imza atacağı gelen bilgiler arasında.

JOVANOVİC'İN YERİNE 

Fatih Terim, Panathinaikos'ta Ivan Jovanovic'in yerine göreve getirilecek. Yeşil-beyazlı ekip şu anda Yunanistan PAOK'un ardından ikinci sırada yer alıyor.

1,5 YILLIK İMZA! 

Yunanistan Süper Ligi'nde şampiyonluk yarışı veren Panathinaikos, Fatih Terim ile 1,5 yıllığına anlaşma sağladı. Yarın sabah saatlerinde Yunanistan'a gidecek olan Terim'in gün içinde resmi sözleşmeye imza atması bekleniyor.

YENİDEN BULUŞUYORLAR! 

Bu arada Fatih Terim, Panathinaikos'a imza attığında Ergin Ataman ile yeniden bir araya gelecek. Panathinaikos'un basketbol takımının koçu Ataman, daha önce Galatasaray basketbol takımını yönetirken Terim de sarı-kırmızılı takımın başında yer alıyordu. Şimdi ikili, Yunanistan'da yeniden buluşuyor.