UEFA Şampiyonlar Ligi'nde ülkemizi temsil eden Beşiktaş, C grubu 5. maçında Ajax ile kozlarını paylaşıyor. 7'den 70'e herkesin taraflı tarafsız herkesin takip ettiği kritik maç öncesi karşılaşma ile ilgili gelişmeler futbol tutkunları tarafından takip edilmeye devam ediyor. C Grubu'nun ilk haftasında Hollanda ekibi Ajax'ı konuk ediyor. Mücadeleyi canlı olarak izlemek isteyen taraftarlarımız Beşiktaş Ajax maçı saat kaçta hangi kanalda yayınlanacak? Sorusuna yanıt arıyorlar. Özellikle canlı yayın bilgilerini de merak eden taraftarlar, karşılaşmayı canlı olarak izlemek için araştırmalara başladılar.

BEŞİKTAŞ AJAX MAÇI SAAT KAÇTA? BEŞİKTAŞ AJAX HANGİ KANALDA?

Futbolseverler tarafından oldukça ilgi ile takip edilen Beşiktaş Ajax karşılaşmasını yine milyonlarca insan ekran başından takip edecek. Ülkemizde de rağbet gören bu maç için araştırmalar sürüyor. Peki, Beşiktaş Ajax maçı saat kaçta hangi kanalda yayınlanacak? Konuya ilişkin bütün detayları siz değerli okurlarımız için aşağıda yer verdik

BEŞİKTAŞ AJAX MAÇI SAAT KAÇTA?

Karşılaşma Türkiye saati ile 20.45'te yayınlanacak.

BEŞİKTAŞ AJAX  MAÇI HANGİ KANALDA?
Geceye damgasını vuracak olan maç öncesi karşılaşmanın hangi kanalda yayınlanacağı oldu. Beşiktaş Ajax Şampiyonlar Ligi mücadelesi dijital içerik platformu Exxen'den naklen ve şifresiz yayınlanacak.

BEŞİKTAŞ - AJAX MAÇININ HAKEMİ 

UEFA'nın aktardığı bilgilere göre; Peljto'nun yardımcılıklarını Senad Ibrisimbegovic ile Davor Beljo yapacak. Müsabakanın 4. hakemi ise Milos Gigovic olacak.

BEŞİKTAŞ - AJAX MAÇININ BİLET FİYATLARI

1. kategori: 395 lira

2. kategori 360 lira

3. kategori 315 lira

4. kategori 300 lira

5. kategori 260 lira

6. kategori 235 lira

7. kategori 170 lira

8. kategori 150 lira

VIP 100: 1.000 lira

VIP 101-126: 880 lira

Karşılaşmayı izlemek için tıklayın.