EXXEN Leyla İle Mecnun 21 Ocak Cuma günü yeni bölüm, Leyla ile Mecnun son bölüm, Leyla ile Mecnun 14 bölüm, Leyla ile Mecnun yeni bölüm izle, Leyla ile Mecnun tek parça kesintisiz imkanları yer alıyor.

Leyla ile Mecnun 2. sezon 4. bölüm izle vatandaşlar tarafından merakla bekleniyor. Yayınlanan son bölüm Leyla ile Mecnun 14. bölüm olarak geçiyor ve EXXEN platformunda yer alıyor.

Leyla ile Mecnun 14. bölüm EXXEN'de 21 Ocak 2022 Cuma günü 00:00'da yeni bölüm 2. sezon 14. bölüm yayınlanacak.

LEYLA İLE MECNUN 14. BÖLÜM İZLE TIKLAYIN

Kendi çölünde kaybolan Mecnun, 8 yıl sonra mahalleye geri döner. Ama mahalle  eskisi gibi değil. Sadece mahalle değişmekle kalmadı, evinde bile tanıdık yüzler kalmadı ve  bir şey yapmazsa evlerini de kaybedecekler. Bu sefer "Bu oyunu ben kuracağım!" Mecnun bütün mahalleyi bir araya getirmek için elinden geleni yapar. Bilmediği bir şey, bu mücadele onu Leyla ile ortak kaderinin ortasına koyar. Leyla ile Mecnun 2. sezon tüm bölümleri EXXEN'de yayında.

leyla-ile-mecnun-14

Gözden kaçırmayın

Konuşanlar 2.Sezon 66.Bölüm Tek Parça Full HD İzle Konuşanlar 2.Sezon 66.Bölüm Tek Parça Full HD İzle

EXXEN LEYLA İLE MECNUN OYUNCULARI

7'den 70'e herkes tarafından sevilerek takip edilen dizinin kadrosunda birbirinden usta isimler yer alıyor.

Burak Aksak'ın senaryosunu yazdığı ve Onur Ünlü'nün yönetmenliğini üstlendiği dizinin ana kadrosunda Ali Atay (Mecnun), Osman Sonat (Hırsız Yavuz), Cengiz Bozkurt (Erdal Bakkal), Ahmet Mümtaz Taylan (İskender) ve Serkan Keskin (İsmail), Deniz Işın (Leyla) gibi oyuncular bulunuyor.