Senaryosu ve formatı tamamen kendine ait olan ve programıyla neredeyse bir pop star kadar ünlü olan Konuşanlar'ın 34. bölümü EXXEN'de yayınlandı. Sınıfın en çok Konuşanlar'ı Hasan Can Kaya’nın radarına takılmaya devam ediyor. Komedi tarzındaki program seyircisini ekran başına her hafta kilitlemeyi başaran Konuşanlar son bölüm izleme linki haberimizde...

Son dönemin en parlak mizahçılarından, kahkahalarımızın en büyük biri olan ve Kıvrak zekâsı, sempatik tavırlarıyla kısa sürede herkesin kalbini kazanan Hasan Can Kaya, ‘Konuşanlar’ adlı programının yayımlandığı EXXEN'de 50 milyona yakın izlenerek büyük bir başarıya imza attı.

“Mizah agresif bir ruha sırtını dayar. Hem herkesin suyuna gideyim hem de güldüreyim ancak mizahla alakasız insanların fantezisidir” diyerek yola çıkan Hasan Can Kaya şimdiden milyonları güldürmeyi başarıyor. Bilindiği üzere her bölüm olduğu gibi bu bölüme konukların olay anıları damga vuruyor. Konuşanlar'da birbirinden enteresan hikayeler sizleri bekliyor.

KONUŞANLAR 34. BÖLÜM FULL İZLEME YOLLARI

Hasan Can Kaya'nın muhteşem sunumuyla ekrana gelen yeni bölümde konuşmacılar arasında kahkahalar havada uçuşuyor. Konuşanlar'ın 34. bölümdeki itirafta farklı isimler yer alıyor ve kahkahaları zirveye taşıyor. Hikâye, Hasan Can Kaya'nın fıkralarıyla birleşince komedi doruğa ulaşır. Artık siz de Exxen'e üye olabilir, "Konuşanlar" komedisine erişebilir; Google Play, Huawei AppGallery, Apple Store, Apple TV ve Android TV'den istediğiniz zaman, istediğiniz yerde telefon, tablet veya bilgisayarınızdan izleyebilirsiniz.

HASAN CAN KAYA KİMDİR?

Hasan Can Kaya, 16 Aralık 1989'da İstanbul Göngören'de dünyaya geldi. Sürekli kendi şakalarıyla tokatlanan Hasan Çankaya, meslek lisesindeyken seçmiş, şakaları bitmeyince tiyatroya yönelmiştir.

Böyle pişkinlik görülmedi! Çaldığı akülü aracı taşıyamayınca sürerek kaçtı Böyle pişkinlik görülmedi! Çaldığı akülü aracı taşıyamayınca sürerek kaçtı

Kendi hikayesi ve senaryosu olan bir film yapmak isteyen Hasan Can Kaya, bir dönem senaristlik yapıyor. Bu alanda karşılaştığı kuşatma ve engeller nedeniyle geçici olarak mesleğini bırakmış ve başka bir işe geçmiştir.

Hasan Can Kaya “1 Erkek 1 Kadın” dizisinde senaristlik yaparken dizi ekibinin de desteği ile Leman Kültür Beşiktaş’ta stand up gösterileri yapmaya başladı. Kısa bir sürede izleyici sayısını artıran ve gelen izleyicileri kahkaha tufanına sürükleyen Hasan Can Kaya'nın ünü kulaktan kulağa yayılmaya başladı. Haftada 4 gün stand up gösterisi yapmaya başladı. Seyircilerden aldığı cesaretle yazarlığı bırakarak bu işe yöneldi.

KONUŞANLAR 34. BÖLÜM FULL İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ