Hasan Can Kaya'nın yönettiği gösteri kahkahalara boğuldu, seyirciler büyük bir ilgiyle izleyecek. Ayda ortalama 7-8 milyon kişi tarafından izlenen programların özetlerinde bile yeni bölümlerle ilgili büyük bir sabırsızlık var. EXXEN Konuşanlar 26. bölüm fragmanı ve SHOT Youtube izleme adresleri haberimizde bulunuyor.

Ülkemizde en çok izlenen programı 'Konuşanlar' yeni bölümüyle başladı. Geçen haftadan beri merakla beklenen şovda anlatılacak anılar, konuklar ve şovun tüm gidişatı merak ediliyor. Hasan Can Kaya'nın talk show'u incelendi ve stüdyoya gelen konuklar ve sahnedeki konuşmacılarla etkileşime devam ediyor. Sürekli kahkaha ve tutkunun olacağı garantidir ve herkesin tekrar izlemek için ilgi göstereceği başlı baştan belli.

Cuma günleri ekrana gelen yeni bölümü Konuşanlar hakkında izleyicileri güldürecek bilgiler veriyor.

Gül Masalı 1. bölüm izle tek parça! Gül Masalı ilk bölüm izle! Gül Masalı birinci bölüm full izle! Gül Masalı 1. bölüm izle tek parça! Gül Masalı ilk bölüm izle! Gül Masalı birinci bölüm full izle!

Konuşanlar 2. sezon 26. bölüm shot yayını ne zaman?

Seyirci, program için rutin hale gelen fragmanları ve görüntüleri araştırmaya devam ediyor. Talkers'ın yeni bölümünü yaklaşık 5 dakika tanıtan Youtube'da herkes yayınını bekliyor. Hepimizin bildiği gibi EXXEN'de yayınlanan yeni bölümler dışında bu iki paylaşımın tamamı Youtube üzerinden yapılıyor. Her perşembe saat 15:00'te canlı yayın.

Konuşanlar'da neler oldu?

Bir süre sonra pastacı Büşra'nın geri gelmesi Hasan Can Kaya'yı şaşırttı. Sonra sahneye yürüdü. Aldatıldığını ve eski sevgilisinin bugün ev kiralamak istediğini söyledi. Öte yandan Zeynep, ünlü komedyenlere gönderdiği bilgileri şovu etiketlemek için kullanır. Gizem bana erkek kalçalarına bakmayı sevdiğini söyledi. Gizem geçen hafta en çok araştırılan konuşmacı oldu. Lana ayrıca erkek arkadaşını ve başka bir kadını yatakta bulduğunu söyledi. Yine tam bölüm seyirciyi bekliyor.